Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E01: Family, of Sorts

S03E01: Family, of Sorts

Aby upevnil svou moc, žádá Jeremy Elenu, Claye a Nicka, aby do smečky naverbovali všechny podvraťáky v Severní Americe. Když ovšem neznámý vlkodlačí sniper zaútočí na alfu, smečka musí své činy přizpůsobit hledání toho, kdo je za to zodpovědný. Elena je mezitím obtěžována záhadným cizincem, který zpochybní její jednání šokujícím tvrzením.

sk
12.2.2016
466 000
45 minut

Foto: Space

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že plan Jeremyho se smečkou je fakt odvažny ale jak řikala Elena ne všem se muže libit a nečekal jsem že Elenin otec žije a že ma rodinu jsem zvědav jak se s tim vyrovna a taky jak to přijmou Danversovi a jsem zvědav jestli se Jeremymu podaři ulovit Eduarda a jeho rodinu

redaktor
5.10.2021 | 20:34:01

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama