Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E02: Our Own Blood

S03E02: Our Own Blood

Elena se snaží vypořádat s novým odhalením ohledně své minulosti. Clay připravuje Stonehaven na možný útok ze Španělska tím, že svolává nové členy smečky, aniž by věděl, že jeden z nich je zrádce. Jeremy a Nick mezitím nacházejí vodítko k úkrytu španělských protivníků, které nakonec ovšem způsobí, že spěchají zpět do Stonehavenu.

sk
19.2.2016
355 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Eleně Sasha a jeho rodina pomhli a jsem zvědav na Romana proč chce hlavu Sashy a taky jak zareaguje JEremy až se dozvi že Sasha je otec Eleny a jak se pak rozhodne smečka ohledně Eleny a jeji rodiny a musim řict že toho Eduarda fakt vykuchali dobře až jsem si myslel že je šileny.

redaktor
5.10.2021 | 21:21:35

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama