Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E03: Right Behind You

S03E03: Right Behind You

Do Bear Valley přijíždějí další Romanovi vojáci a Elena se zoufale snaží svou rodinu před ruským alfou, který touží Sashu zabít, ochránit. Nick mezitím využije své kontakty a detektivní schopnosti, aby odkryl, po čem Roman a jeho vlkodlaci jdou.

sk
26.2.2016
372 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem čekal že Jeremy bude mit pro Elenu větši pochopeni když jde o jeji rodinu ale musim řict že to dopadlo celkem dobře a jsem zvědav jak to bude ted když maji Konstantina a jsem zvědav na šerifku protože vypada že ikdyž už šerifka neni tak si všimla něčeho podezřeleho

redaktor
5.10.2021 | 22:08:52

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama