Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E04: A Quiet Dog

S03E04: A Quiet Dog

Jeremy se snaží zprostředkovat vyjednávání, které by ukončilo třicetiletou krevní mstu mezi Sashou a Romanem. Elena mezitím dohlíží na vězně smečky, Konstantina, který se snaží zjistit, proč Sashu chrání.

sk
4.3.2016
332 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že to jednani mezi znepřatelenymi stranami bylo fakt promyšlene ale zdalo se mi že se něco zvrtne a jsem zvědav co budou dělat rusove ted a hlavně co řekne Roman když mu Konstantin řekl že Elena je jeho potomek a jsem zvědav co bude se šerifkou když viděla přeměnu Alexeje

redaktor
5.10.2021 | 22:56:43

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama