Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E05: Of Sonders Weight

S03E05: Of Sonders Weight

Smečka se musí vypořádat s událostmi čtvrté epizody. Co se stalo, když se Alexei proměnil ve vlkodlaka? Zranil či zabil někoho, nebo měla smečka obrovské štěstí? A co šerifka? Viděla ho, jak se mění ve vlkodlaka? Rozhodne se Jeremy této ženě věřit s jejich tajemstvím, nebo ji čekají poslední chvilky života a její život padne na oltář dávných pravidel? Jak se bude vyvíjet Elenin vztah s nově nalezeným otcem? Jak s ním zamávají fakta o smrti její matky?

sk
11.3.2016
336 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trochu slabší díl, musim řict že Sashova historie mě moc nezaujala ale bylo zajimave poznat ji a jinak šerifky mi bylo lito že ji Jeremy zabil jsem zvědav jak se s tim vypořada a taky jak si poradi Elena když ji Jeremy nechal vedeni a jsem zvědav co uděla ted když maji Marstena.

redaktor
5.10.2021 | 23:45:52

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama