Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E06: Rule of Anger

S03E06: Rule of Anger

Elena a Clay čelí smrtícímu novému nepříteli, aby zachránili uvězněného Marstena. Netuší ovšem, že Marsten byl unesen jen proto, aby přilákal daleko cennější kořist. Ukazuje se, že Rachelino věznění Alesteirem ve druhé řadě nezůstalo bez následků, které překvapují dokonce i Paige. Katia učiní zoufalý krok, aby zachránila svou rodinu.

sk
18.3.2016
339 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že ten Albin je fakt zručny a jde z něho strach a jsem zvědav jestli plan Katii vyjde protože unest ditě jako navnadu to je fakt podle a nečekal jsem že se z Rachel stane čarodějka pomoci experimentu a jsem zvědav jaky bude plan smečky ted když je Jeremy mimo.

redaktor
6.10.2021 | 10:42:04

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama