Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E07: On the Brink

S03E07: On the Brink

Nick, Paige a Rachel používají kouzla, aby našli Katiu, která unesla malého Rocca. Clay a Jorge dohlížejí na Albína, ale skončí to dalším krveprolitím.

sk
25.3.2016
239 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Katia měla štěsti že ji včas zachranili ale jsem zvědav co ted budou s Nickem dělat když je sundali ze silnice, jinak musim řict že Elena je fakt vynalezava jak se dohodla s Konstantinem na planu zabit jeho otce jen doufam že ji nezradi nebo jestli ji Jeremy taky nenaruši plany ale je mi lito Jorgeho neměl ho tam Clay nechavat samotneho.

redaktor
6.10.2021 | 11:34:47

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama