Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E08: Tili Tili Bom

S03E08: Tili Tili Bom

Když Clay a Elena konfrontujíí ruského nájemného vraha, rychle zjistí, že je vždy o krok napřed. Jeremy mezitím získává překvapivého spojence ve své osamělé snaze zabét ruského alfu.

sk
1.4.2016
373 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Jeremy udělal dobře když jmenoval Elenu jako noveho alfu ale nečekal jsem že Konstantin zradi Jeremyho a jsem zvědav co maji v planu udělat ted když jim plan nevyšel a Katii je mi lito jsem zvědav jak se s tim vyrovna Sasha a jsem zvědav co udělaji s Albinem protože ne všichni se shodnou

redaktor
6.10.2021 | 12:54:32

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama