Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E09: Shock the System

S03E09: Shock the System

Zatímco smečka slibuje Eleně věrnost, Sasha hledá pomstu za smrt své dcery Katii. Romanova smečka a hlavně jeho poslíček Albín si to ovšem nenechá líbit a věci se pro Elenu a její blízké nevyvíjí zrovna růžově.

sk
8.4.2016
354 000
45 minut

Smečka slibuje věrnost Eleně a Sasha a Alexej jdou pohřbít Katiu. Pohádají se a Sasha se vydá za pomstou. S Elenou pronásledují útočníka a rozdělí se při stopování Albína. Nick je sleduje pomocí jejich telefonů, ale signál zmizí. Roman zajal Jeremyho, ale Konstantin ho přesvědčuje, aby ho nezabíjel. Roman říká Jeremymu, že musí přiznat, že ho se Sashou vylákali do Stonehavenu, aby ho zabili a Sasha ho mohl nahradit. Jeremy souhlasí poté, co mu Roman ukáže Albína mučícího Elenu a Sashu. Konstantin posílá ostatní Rusy pryč a pouští Eleninu smečku do Romanovy rezidence. Osvobodí Jeremyho, který Romana zabije. Nick pošle Claye a Alexeie zachránit Elenu a Sashu. Clay napadá Albína. Konstantin říká ruské smečce, že Jeremy Romana zabil a jsou pomstěni. Zpět ve skladišti Albínovo dvojče stojí nad jeho mrtvolou a přísahá, že se smečce pomstí.

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Albin ma dvojče a jsem zvědav jestli mu ta jeho pomsta vyjde jinak musim řict že Konstantin to sehral fakt perfektně že nechal zabit Jeremyho jeho otce a pak se s nim pruciroval klidně do Stonehavenu aby ho vydal rusum jsem zvědav co ted bude když Elenu přijali jako vudkyni smečky a taky jsem zvědav co ma v planu Konstantin.

redaktor
6.10.2021 | 13:42:53

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama