Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S03E10: Truth, Changes, Everythin

S03E10: Truth, Changes, Everythin

Elenu a její smečku čeká poslední bitva. Povede se jim uzavřít mír s Rusy, nebo všichni zemřou? Zvládne svět skutečnost, že vlkodlaci existují, kterou jim Sasha názorně dokáže?

sk
15.4.2016
302 000
45 minut

Konstantinova smečka zabíjí Marstena a Ansona, zatímco Cain uteče. Elena, Clay, Sasha a Alexei se ukrývají ve staré továrně a Jeremy a Nick jsou zavření ve sklepě Stonehavenu. Konstantin oznamuje svůj plán stát se jediným alfou celosvětové smečky. Elena, Clay a Alexei napadají stráže ve Stonehavenu, ale Albínovo dvojče odvede Jeremyho pryč. Ostatní je sledují a vidí, jak Albín Jeremyho bodne. Clay zaútočí, ale Albín si Alexeie dobírá smrtí jeho matky a Alexei ho zabíjí. Když jsou Nick a Rachel napadeni , zabíjí své útočníky. Elena se snaží s Konstantinem vyjednat mír, navíc už zahájila plán, jak říct světu o vlkodlacích. Sasha a Paige naruší tiskovou konferenci starosty Bear Valley, Sasha se promění ve vlka a v nastalém chaosu ho policista zastřelí a zabije. Konstantin a jeho smečka odjedou do Ruska. Elena spálí Stonehaven, aby zničila záznamy o vlkodlacích, jejich jménech a poloze. Přeživší členové smečky jsou volní a mohou si vybrat svůj osud.

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobre finale musim řict že Elena Konstantina doběhla fakt stylově a měla pravdu že lie nejdřiv budou reagovat s obavami ale časem to přijmou ale s takovou věci by měla byt opatrnějši protože lidstvo se boji tomu čemu nerozumi a jsem rad že to všichni ve zdravi přežili.

redaktor
6.10.2021 | 14:32:59
Jana13.13

První díly mi přišly nijaké, ale jsem ráda, že jsem vydržela, protože to stálo za to… zakončení seriálu bylo úžasné :-)

24.9.2016 | 15:18:00
medojed

Všechno pěkné jednou skončí… Díky za titulky.

21.4.2016 | 10:21:06
stekna

škoda že je konec ale aspon to bylo slušně ukončené a titulky byly kvalitní během serialu,díky

19.4.2016 | 21:53:49
July Threemosen

Strašně mě mrzí, že je konec...... Finále bylo skvělé.

19.4.2016 | 0:26:18

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama