Blindspot (Mrtvý bod) S04E16: The One Where Jane Visits An Old Friend

S04E16: The One Where Jane Visits An Old Friend

S04E16: The One Where Jane Visits An Old Friend
cz sk
22.3.2019
43 minut

Scénář: Eric Buchman
Režie: Jean de Segonzac

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, jen doufám že Jane zase něco neprovedou bo by to v tehle serii bylo už na ni moc, a Rich s Bostonem to byla dobrá dvojka, a kdo ví jak využijou Weitze když budou chit pomoct.

redaktor
30.4.2019 | 10:44:38
RedRose

doufam ze zase neztrati pamet… to uz by fakt bylo moc…

8.4.2019 | 20:32:15
captain

Boston a Ritch, opět, Jane se hroutí, zase, pomůže jí až starý známý Borden, který sedí v base, hmm… tým jde po Madaline, která se zbavuje všech nepotřebných, ale vypadá to, že se mstí kartel Ortego Sabatini, tyjo… trapný, závěr, no jak se dalo čekat, na jednoho záporáka zapomněli a je zle. Vítězství, ale velmi drahé.

8.4.2019 | 14:07:16

Blindspot (Mrtvý bod)
90/100 - 186×

Blindspot(Mrtvý bod)

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
Jaimie Alexander (Jane Doe), Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Ashley Johnson (Patterson), Rob Brown (Edgar Reade), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ennis Esmer (Rich Dotcom), Archie Panjabi (Nas Kamal), Luke Mitchell (Roman), Michelle Hurd (Shepherd), Ukweli Roach (Dr. Robert Borden), Marianne Jean-Baptiste (Bethany Mayfair)

Sbohem

Sbohem

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás