Blindspot (Mrtvý bod) Druhá série se přesune na středy

Druhá série se přesune na středy

Druhá série se přesune na středy

Už před několika měsíci NBC oznámila, že svou novinku Blindspot obnovila pro druhou sérii. Nyní tu máme květen, kdy Velká pětka oznamuje svá podzimní vysílací schémata, a podle všeho čeká seriál menší přesun.


15 0
26.5.2016

Blindspot se ještě nedávno vysílal o pondělcích v lukrativním slotu po The Voice, kam NBC umisťuje své nové seriály, jimž věří nejvíce, aby si získaly co nejvíce diváků. Na podzim 2016 se však seriál se svou druhou řadou přesune z pondělí ve 22:00 na středu ve 20:00, což by mohlo ohrozit budoucnost seriálu.

Nejprve si rozebereme aktuální situace. Blindspot má za svou první sérii průměrný rating 1,83 a sledovanost kolem 6,922 milionu a s těmito výsledky je seriál umístěn na samotném vrcholu, co se týče letošní sezóny na NBC. Na tom má však zásluhu právě The Voice a bez něj by se situace mohla změnit k horšímu.


Zveřejnil(a) Blindspot dne 24. květen 2016

Blindspot bude zahajovat středeční večery na NBC. Bude tak nejen bez silného předskokana, ale předskokana jako takového. V aktuální sezóně tento slot patřil seriálům The Mysteries of Laura a následně Hearbeat a pokud se orientujete ve světě amerických televizí, tak jistě víte, že oba tyto seriály byly nedávno zrušeny.

Co se týče konkurence, na ABC bude Blindspot od podzimu čelit komedii The Goldbergs a novince Speechless, na CBS další sérii reality show Survivor, The CW vytasí stálici Arrow a FOX přijde s novinkou Lethal Weapon, kterou na jaře vystřídá další novinka Shots Fired.

Jak to vidíte vy? Podaří se podle vás seriálu uspět i v novém časovém slotu, nebo se s námi Blindspot brzo rozloučí?

Diskuze /5

Liss93

No, možná mu to ublíží, ale nemůžete ho srovnávat s Heartbeat, které bylo na úplně jiném (horším) levelu. Sama za sebe bych si ale dovedla představit ukončení ve 2.sérii, pokud by bylo vše do detailu promyšleno a logicky vysvětleno.

#2 lukascoolarik
26.5.2016 | 8:31:58
lukascoolarik

#1 Liss93: To je sice pravda, ale i na to, v jak dobrém slotu Blindspot byl, jeho čísla ke konci hodně klesla. Podle tvůrce bychom odpovědi na hlavní otázky měli dostat do konce 2. série a pak by měl seriál změnit směr. V tom případě by mi ten předčasný konec taky nevadil.

webmaster
26.5.2016 | 9:05:13
WmarliesW

Nevíte kdy bude cca 2. řada? Bylo to již oznámeno nebo ještě ne?

#4 JoeySid
26.5.2016 | 12:51:30
JoeySid

#3 WmarliesW: Vysílací časy nebývají oznámeny nikdy tak brzy. Dá se očekávat, že se začne vysílat předposlední týden v září, u nás tedy asi 22/9 ráno první díl.

26.5.2016 | 13:41:57
medojed

Pokračování si Blindspot rozhodně zaslouží. Poslední epizody si sice určitá vysvětlení potřebují, ale mohl to být záměr autorů, jak navázat druhou řadu, na kterou se docela těším.

26.5.2016 | 22:14:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co bude dál?

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Finále druhé série skončilo nečekaným zvratem, který seriálem Blindspot v příští sezóně pořádně zamíchá. Martin Gero, tvůrce seriálu, poskytl serveru Entertainment Weekly rozhovor, v němž nastiňuje, co nás letos na podzim pravděpodobně čeká a nemine.

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Kdy kdo slaví

Sledujte nás