Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 539×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Aaron Paul by souhlasil se sequelem k Breaking Bad

Aaron Paul by souhlasil se sequelem k Breaking Bad

Aaron Paul nadhazuje pomyslný míček s názvem sequel k Breaking Bad. Chytne se ho Vince Gilligan? Paul by souhlasil se sequelem.

6 2
19.4.2022

Nikdy neříkej nikdy. Tohle přísloví by si někteří herci měli nechat tetovat na dobře viditelné místo, aby jim připomínalo, že mají vážit slova. Své by nám o tom mohl vyprávět Kiefer Sutherland. Ten se totiž nechal slyšet, že definitivně končí s rolí Jacka Bauera v seriálu 24. Čtyři roky po oficiálním ukončení seriálu jsme mohli Jacka Bauera vidět zpět v akci v původním obsazení. Následně byl seriál opět ukončen a Kiefer Sutherland prohlásil, že s rolí Jacka Bauera skončil.

Něco podobného se teď stalo i Aaronovi Paulovi. Jeho role z Breaking Bad se v roce 2019 dočkala vlastního filmu. Film El Camino: A Breaking Bad Movie nás vzal zpět do světa Breaking Bad, kde jsme mohli sledovat vývoj dějové linie Jesseho Pinkmana.

Po této události se Paul během propagace seriálu Westworld nechal slyšet, že postava Jesseho Pinkamana spadá do jeho minulosti, protože jeho dějová linie mu přijde již uzavřená.

Aaron Paul by se klidně vrátil do role Jesseho Pinkmana; foto: AMC

Co platí včera, nemusí platit dnes. Na AMC právě odstartovala poslední řada prequelu s názvem Better Call Saul, která se zaměřuje na postavu Saula Goodmana. Právě v závěru tohoto prequelu bychom se měli dočkat postav Waltera a Jesseho. Tuto informaci potvrdili i samotní tvůrci.

Jejich návrat do původních rolí přilákal i zájem médií. Magazín The Hollywood Reporter vyzpovídal Aarona Paula o jeho působení v Better Call Saul a mimo jiné padla i otázka, jestli by měl zájem o sequel, ve kterém Holly hledá Pinkmana.

Aaron Paul neváhal a odpověděl, že ano, pokud by za seriálem stál Vince Gilligan. Ten na jeho souhlas ještě nijak nereagoval, ale důležité je, že Aaron Paul by souhlasil s návratem do světa Breaking Bad.
Příběh jeho postavy nebyl ve filmu nijak zakončen. Dočkali jsme se jen jakéhosi vykoupení, které nechalo otevřené dveře pro případné pokračování.

Televizní stanice rády oprašují své staré hity. Zrovna letos jsme se dočkali nové řady seriálu Dexter, která se pyšnila poměrně vysokému zájmu. Stejně tak i končící Better Call Saul je poměrně úspěšný. Do karet Paulovi hraje i fakt, že na prequelu se podílí i Netflix, čímž snižuje náklady stanici AMC, která drží práva k celému světu Breaking Bad. Právě Netflix by se mohl podobných požadavků chytit a chtít nový seriál, ať už o Holly a Jassem, nebo o někom jiném.

Sečteno podtrženo. Aaron Paul ve výsledku jen nadhodil a teď musíme počkat, jestli daný míček vletí do autu, nebo jestli ho nějaký odpalovač trefí a my se dočkáme nového seriálu.

Chtěli byste, aby vznikl sequel k seriálu Breaking Bad?

Zdroj anotačního obrázku: AMC

Diskuze /9

Dryx cz

No já nevim…

19.4.2022 | 22:49:21
4391

Tak nevím, ale v nejlepším se má přestat.

20.4.2022 | 4:54:13
Jack123

Nie

20.4.2022 | 7:47:20
Jack1947

Nevím on už i ten El camino byl moc, hlavně docela zbytečnej. Podle mě , jak skončí BCS ale pochybuji že by to stálo za to spíše spin off, třeba s DEA (pochybuji že o střední Jesse Pinkmana by to stálo za to jak se slejzával s kamarády a fetoval podřadné drogy) -.-

20.4.2022 | 8:10:44
Kafka Tamura

Bože jen to ne. Všechny tyto návraty po letech jsou tragédie. To bych radši už vynechal (stejně jako El Camino) než si kazil další oblíbený seriál jako v těch jiných případech… kór když v tomto případě to mělo i výborné ukončení – tedy není potřeba to dělat ani jako nějaký “reparát“.

20.4.2022 | 9:16:27
Oveckoun

Jednoznačně ne. BB je skvělej. BCS není o nic lepší (a možná ho mám i raději). A El Camino byla tečka na závěr. Když se k tomu udělají tři miliony prequelů, sequelů, spin-offů, ztratí to jak kvalitu, tak punc vyjímečnosti.

Víc originálních scénářů a míň parazitování na známých značkách. Díky moc.

#7 Zilwicky
20.4.2022 | 15:58:40
Zilwicky

#6 Oveckoun: Ak to robia povodni tvorcovia tak sa fakt nedá hovoriť o „parazitovaní“ :D Ale inak súhlasím, dokončiť BCS a konec. El Camino bolo fajn ale zbytočne dlhé a vlastne neprinieslo nič nové..

20.4.2022 | 16:25:36
Janeqq

Tak zrovna Aaron je ten poslední, co by mi z BB chyběl. Jeho kariéra stojí a padá na BB brandu, nedivím se, že z toho chce ždímat. V ostatních projektech těžký zklamání. Pár seriálů po letech natahovaných a oživovaných už jsme tu měli. BB mám rád, bavilo mě, ale s odstupem těch let už se taky dívám jinam. Zpětně mi ten seriál přijde třeba tak poloviční, co tehdy.

20.4.2022 | 18:14:55
BrianGee

Asi ne. Už by toho bylo moc…

redaktor
20.4.2022 | 19:55:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama