Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 538×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Aaron Paul se vrátí do role Jesseho Pinkmana

Aaron Paul se vrátí do role Jesseho Pinkmana

Plánovaný film nabírá na obsazení. Jako první svůj návrat potvrdil Aaron Paul, kterého si všichni moc dobře pamatujeme jako Jesseho Pinkmana.

26 1
17.2.2019

Návrat do Albuquerque se plánuje již od listopadu 2018, kdy se poprvé objevila zpráva, že Vince Gilligan pracuje na scénáři k filmovému pokračování Breaking Bad.

To však ale byla jediná zpráva, kterou jsme o filmu věděli. Nebylo ani potvrzené, že půjde o pokračování seriálu. To již neplatí. Do filmu byl obsazen herec Aaron Paul, který v seriálové verzi hrál Jesseho Pinkmana. Tím pádem se již oficiálně můžeme těšit na návrat seriálového hitu, ale pouze ve filmové podobně. Film se bude zaměřovat právě na postavu Jesseho Pinkmana. Nad návratem dalších postav visí otazník.

Může se stát, že nikdo další z původního obsazení se již nevrátí. Film by se měl totiž věnovat Jesseho útěku na svobodu, což naznačuje, že určitě nezůstaneme v Albuquerque.

Bryan Cranston, který hrál v seriálu Waltera Whitea, prozatím nebyl osloven, aby se vrátil zpět do své role. Herec ale prohlásil, že pokud by ho tvůrci ve filmu chtěli, tak by okamžitě souhlasil.

Nabízí se nám i otázka, jaké propojení by připravovaný film mohl mít se spin-offem Better Call Saul. Seriál se sice odehrává před událostmi v Breaking Bad, ale jedna dějová linie se věnuje i Saulovi ze současnosti. Toho, buď začíná požírat stihomam, nebo se kolem něj začínají stahovat mračna z minulosti. Příchod Jesseho by mohl být zajímavým vyústěním.

Samotný seriálový spin-off letos čeká pátá řada, ve které se již zcela určitě z Jimmyho McGilla stane Saul Goodman, čímž bude vyčerpán potenciál celého seriálu. Filmové zakončení, v němž se propojí dějové linie všech přeživších, se tak nabízí jako zajímavá možnost.

Film bude vznikat pro Netflix, který ho odvysílá v premiéře. Následně bude odvysílán i na stanici AMC, jež stojí za předešlými seriály.

Těšíte se na příběh Jesseho Pinkmana? Koho dalšího byste ve filmu chtěli vidět?

Foto: AMC

Diskuze /2

Rick Grimesák

Těším se jak na srnčí hody

25.2.2019 | 15:07:59
Zilwicky

Mozte si to aktualizovat – 5 séria Better call Saul príde az v roku 2020 :/ Bryan Cranston by tam logicky asi byt nemal, nie? Alebo zeby flashbacky? :)

12.4.2019 | 19:32:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama