Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 538×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

Rozhovor s Aaronem Paulem (Jesse)

Rozhovor s Aaronem Paulem (Jesse)

Dnes tu máte překlad Aaronova rozhovoru pro blog AMCtv z 11. srpna.

1 0
20.8.2013

Jaká byla vaše reakce, když jste se dozvěděl celý děj závěru páté série? 

Dozvěděl jsem se ho stejným způsobem, jakým se ho dozví i naši fanoušci – postupně po epizodách. Takže vše, co můžu o závěrečných dílech říct, je to, co každý fanoušek Breaking Bad ví a to, že každá série je pořád temnější. A posledních osm hodin je brutálním sprintem k cílové čáře. Nikdy jsme nechtěl, aby seriál skončil, ale po přečtení posledních osmi hodin mě nenapadá lepší způsob, jak ho zakončit.

Unavuje vás někdy, že nemůžete mluvit o práci s vašimi známými? 

Ne, myslím, že je to skvělé! Líbí se mi to, že já to vím a nikdo jiný ne. Je zábavné to držet v tajnosti. Neřekl jsem to vlastní ženě, ani to nechce vědět. Na plac ani často nechodila a když už jo, musela se zdržovat ve vyhrazeném prostoru.

Napadá vás cokoliv pozitivního na tom, že Breaking Bad končí? 

Akorát před pár měsíci jsem se oženil, takže se těším, až si užiju být novomanželem.

Dostaly se k nám zvěsti, že máte na bicepsu vytetované “No Half Measures” (Už žádné zákroky napůl). 

Ano, pod mou pravou paží. Nechali jsme si to udělat poslední den natáčení. Točili jsme scénu z předchozí epizody. Procházel jsem se kolem placu a říkal si, jak je hrozné, že se to blíží ke konci a prohodil jsme takový vtípek, že bychom všichni měli stejné tetování, abychom si to zapamatovali. A to se tak nějak stalo skutečností.

Rozhodovalo se ještě mezi nějakými dalšími návrhy? 

Hodně lidí se mně snažilo přesvědčit na “Yeah bitch! Magnets!” (Jo, vy zmrdi! Magnety!) na můj biceps. Rozhodl jsem se proti tomu. Dále “Yeah Mr. White! Yeah science!” (Jo, pane White! Jo, věda!) nebo “Yo, bitch!” (Jo, zmrde!), ale rozhodl jsem se pro Mikovu hlášku ze 4 série.

Jesseho „bitch“ je legendární. Jaké jsou vaše další „Jesse-ismy“? 

Pokaždé když řekne „Bitch!“, vyloudí mi to na tváři úsměv. Slavné “Roll me further bitch!” (Tak mě pošoupni, zmrde!) nebo „This is my own private domicile, bitch.” (Tohle je moje soukromý sídlo, zmrde!). Je jich hrozně moc. A všichni ti zmrdi byli ve scénáři. V závěrečných dílech je určitě hodně "zmrdů“ a myslím, že je mezi nimi i můj úplně nejoblíbenější.

Teď se to na internetu hemží různými sestřihy na motivy Breaking Bad. Jaké jsou vaše nejoblíbenější? 

Líbí se mi taková ta falešná videa, vzniklá jiným sestříháním záběrů ze seriálu. Jako jedno s názvem Breakbad Mountain. Je to sestříhané tak, že to vypadá, že spolu Walter White a Jesse Pinkman mají tajnou milostnou aférku a je to neuvěřitelné. Skutečně to vypadá jako úžasný film. A vypadá to, jako bychom skutečně měli tajnou aférku.

Máte radši, když Jesse a Walt táhnou za jeden provaz nebo naopak? 

Mám rád kombinaci obojího. Mám rád, když je to tak a pak hned zase tak. Se závěrečnými osmi díly je Jesse Waltem vyděšený, chce být od něj tak daleko, jak je to jenom možné. Ale bývala tam mezi Waltem a Jessem taková bláznivost, která byla tak trochu roztomilá.

Nedávno jste byl spatřen na Comic-Conu společně s Normanem ReedemThe Walking Dead. Jak myslíte, že by se Jessemu dařilo ve světě Walking Dead? 

Při zombie apokalypse by Jesse pravděpodobně umřel na infarkt. Myslím, že by vyrazil z domu v plné polní tak, jak to má nacvičené z videoher. Normanova postava Daryl by v Breaking Bad přežila. Byl by to člověk, s kterým se dá počítat.

Někdo nedávno vyhrabal fotku z vaší středoškolské ročenky. Je tam citován učitel, jak říká: „Možná že až jednoho dne vezmete do ruky TV Guide, uvidíte na něm jeho!“ 

Myslím, že to bylo z druhého ročníku. A zrovna teď jsme byli na obálce TV Guide. Zdá se to neskutečné.

Nedávno jste získal vaši třetí nominaci na Emmy za Breaking Bad a tento rok čelíte proti Jonathanu Banksovi (Mike). Kdo myslíte, že vyhraje? 

Fandím Banksovi. Je úžasný. Hraje takového tvrďáka a přitom je to takový dobrák. Takže doufám, že uvidím, jak jde na pódium on a jen si pobrečím.

Zdroj: AMC, Netflix

Diskuze /5

Steak.

Yo, bitch!

21.8.2013 | 16:59:51
louski

Awesome, bitch!

22.8.2013 | 21:03:55
joshua06

U mě teda vede „Heil Hitler, bitch!“ :D

#4 Steak.
26.8.2013 | 21:57:20
Steak.

#3 joshua06: mna skôr Hail Heisenberg, bitch! :D

28.8.2013 | 12:26:34
Bingod

Nejvíc žeru to z 4 Days Out … .„Aaah, a wire“ :D

16.9.2013 | 11:58:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama