Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Ashbyho nejistá budoucnost

Ashbyho nejistá budoucnost

Pokud vedle Californication sledujete i seriál konkurenční televize ABC s názvem FlashForward, v jeho nejnovější epizodě jste si určitě všimli našeho starého známého Lewa Ashbyho.

Nový mysteriózní sci-fi seriál FlashForward (již brzy na českém AXN jako „Vzpomínka na budoucnost“) vychází ze stejnojmenného románu a pojednává o tom, že během jediného okamžiku upadne téměř celá lidská populace na 137 vteřin do bezvědomí, během kterého prožije „vzpomínku“ na událost, která se však stane až za šest měsíců. V seriálu pak sledujeme vyšetřování týmu FBI, která s tomuto fenoménu snaží přijít na kloub prostřednictvím takzvané Mozaiky, shromaždišti dostupných vizí, s jejichž pomocí se snaží příčiny takzvaného Globálního výpadku vyhledat.

Herec Callum Keith Rennie, kterého jsme během druhé série Californication znali jako nekonvenčního hudebního producenta Lewa Ashbyho, zde v sedmé epizodě ztvárňuje postavu Jeffa Slingerlanda, vydávající se pod aliasem „Raynaud“. On a jemu podobní v seriálu řídí ilegální undergroundové kluby „Blue Hand“, jejichž členové, stejně jako oni, neměli žádnou vizi (= v době viděné ve flashforwardech už budou mrtví), a tak v rozmezí následujících šesti měsíců očekávají smrt. Ještě před tím si ale hodlají bez limitů pořádně užít.

Prozatím není jasné, jestli se Calum ve FlashForwardu ještě objeví, jeho fanoušci se na něj však mohou těšit v osmé sérii úspěšného akčního seriálu 24 hodin, která startuje už v lednu příštího roku. Zde se má Lew objevit ve třech epizodách, pravděpodobně jako klasický prototyp východoevropského záporáka. V tom případě můžeme jen doufat, že v jeho přítomnosti na Jacka Bauera nepřijde jeho pověstná mučící nálada.

0 0
10.11.2009

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama