Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Novinky

 • Všechno jednou končí...

  … i seriál Californication, se kterým jsme si v lepším i horším prošli neuvěřitelných sedm let. A přestože anglické titulky k jeho finálové epizodě dosud stále nevyšly, titulky české z našeho webu můžete stahovat už nyní. Tímto vám přeji příjemnou zábavu a hlavně i přesně to zakončení cesty Hanka Moodyho, jaké jste si přáli.

  1 1
  30.6.2014 | 19:00HurleyDiskuze (9)
 • Upoutávka na epizodu Kickoff

  Už zítra nás čeká šestá epizoda Californication, což značí, že závěrečná série brzy překlene svou polovinu. Podívejte se, co nás v tomto díle čeká. Líbí se vám, kam seriál zatím (ne)směřuje?

  1 0
  18.5.2014 | 12:20iHyiDiskuze (17)
 • Novinky ze sedmé série

  Sedmá řada sice ještě ani zdaleka neťuká na dveře, přesto se však v Kalifornii Toma Kapinose (tvůrce seriálu) neusnulo. Plánovaná sedmá a nejspíše i poslední řada představí nejen nové herce, ale také nový vysílací čas.

  1 0
  3.9.2013 | 20:49iHyiDiskuze (0)
 • Seriál Californication dostal v Česku pokutu

  Zpravodajský server iDNES.cz informoval o tom, že česká stanice HBO dostala za seriál Californication pokutu od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání za „ohrožení psychického a mravního vývoje dětí a mladistvých“. Kdo asi komu šlápl na kuří oko? Co se mají děti a mladiství vůbec co dívat na Californication? A co na to Jan Tleskač?

  1 0
  11.6.2013 | 18:30HurleyDiskuze (7)
 • Podle Davida Duchovnyho bude sedmá řada už poslední

  Přestože šestá řada seriálu Californication už je u konce (alespoň tedy pro nás, na stanici Showtime čeká finální epizodu její premiéra tuto neděli), jeho fanoušci nemusí zoufat, neboť řada sedmá už byla potvrzena. Co si o tom myslí představitel hlavní role David Duchovny a jak celý seriál po šesti letech vnímá, to si můžete přečíst v tomto speciálním rozhovoru.

  1 0
  3.4.2013 | 13:00HurleyDiskuze (5)
 • Šestá řada seriálu Californication je u konce

  Finále šesté řady seriálu Californication je u konce a české titulky k němu už jsou hotovy. Co na finále říkáte a jak se těšíte či případně netěšíte na řadu sedmou, o to se s námi nebojte podělit na našem diskuzním fóru.

  0 0
  2.4.2013 | 14:00HurleyDiskuze (1)
 • Finále je venku

  I v rámci finální epizody šesté řady seriálu Californication se stanice Showtime rozhodla vydat na internet preair s týdenním předstihem, což znamená, že toto finále je na internetu ke stažení už od včerejška. Na překladu českých titulků k němu pak začínám pracovat teď. Průběžný stav překladu můžete sledovat v pravém boxíku.

  Pro ty z vás, kdo tuto informaci ještě nepostřehli (a někteří se tu s ní včera bili do prsou jako se zbrusu novou zprávou), seriál Californication byl už před dvěma měsíci obnoven pro jeho sedmou řadu, na kterou se tak předběžně můžeme těšit (nebo „těšit“) v ledenu 2014.

  0 0
  2.4.2013 | 9:00HurleyDiskuze (0)
 • České titulky k webripu jedenácté epizody jsou hotové

  Jak jsme vám psali už ve středu, na internet se, ještě dřív než klasický preair, tento týden dostal webrip jedenácté epizody s názvem The Abby.

  K němu jsme vám do tohoto pátku slibovali české titulky, nečekaně však vyvstal problém absence jakýchkoliv titulků cizojazyčných, ze kterých by šlo překládat. Místo čekání jsem se proto nakonec rozhodl titulky výjimečně sám načasovat a tak vám od dnešní půlnoci už nic nebrání v tom si novou epizodu ve značném předstihu užít i s naší standardní českou podporou.

  0 0
  23.3.2013 | 0:30HurleyDiskuze (26)
 • Jedenáctý díl se dostal na internet

  Webrip jedenácté epizody šesté řady seriálu Californication s názvem The Abby unikl na internet (více informací na našem fóru). Této nenadálé situaci se samozřejmě přizpůsobíme, nicméně po včerejším překladu epizody desáté to nebude jen tak: české titulky k jedenáctému dílu tak na našem webu můžete očekávat tento pátek – pokud už v té době budou k dispozici titulky cizojazyčné.

  Se všemi těmi preairy a nyní už i webripy však vyvstává i otázka, kdy nás čeká finále šesté řady Californication? Na Showtime má dvanáctá epizoda s názvem I'll Lay My Monsters Down premiéru 7. dubna, což znamená, že preair vyjde opět o týden dřív. Pokud by ale i finále mělo na internet uniknout ve formě webripu, mohli bychom se ho dočkat dokonce už příští týden. Tak jako tak vás budeme samozřejmě včas informovat.

  1 0
  20.3.2013 | 18:30HurleyDiskuze (1)
 • Další epizoda (až) za týden?

  Jak už snad opravdu všichni víte, sic oficiální premiéru si pátá epizoda páté řady seriálu Californication s názvem Rock and a Hard Place odbyla „až“ nad dnešním ránem, ke stažení a především i s našimi českými titulky je k dispozici už od začátku minulého týdne.

  Za toto předčasné zhlédnutí páté epizody bychom tedy měli zaplatit týdenní daň, kdy nás premiéra epizody šesté In the Clouds čeká zase až za týden. A nebo ne? Zatím totiž opravdu těžko říct, bude-li se opakovat scénář minulého týdne a zdali by i šestá epizoda měla vyjít dřív. Pro konkrétní informace mezitím sledujte náš web, pokud by ale nová epizoda měla skutečně vyjít během dneška nebo zítřka, titulky k ní bychom pro vás měli opět hotové ve středu.

  0 0
  18.2.2013 | 8:45HurleyDiskuze (3)

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama