Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

S03E12: Mia Culpa

S03E12: Mia Culpa

Hank, Karen a Becca už se připravují na přesun do New Yorku. V jejich domě, přeplněném stěhovacími krabicemi, se však z ničeho nic objeví Mia. A to nikdy nevěstí nic dobrého.

13.12.2009
1 055 000
28 minut

Všichni jsou pozvání na večírek do Billova starého domu, kde Mia Hankovi a Karen představí svého nového manažera a zároveň přítele. Ten Hankovi v soukromém rozhovoru prozradí, že odhalil pravou podstatu úspěchu Miiny nové knihy Šukání a mlácení a hodlá o ní informovat i zbytek světa.

Pro Charlieho a Marcy nastává nový život, ve kterém se Runkle cítí jako v nebi. Dokonce Marcy navrhne, že by spolu mohli mít miminko. Manželka takový nápad zprvu nezamítá, druhý den ráno však na Charlieho na stole čekají rozvodové papíry, nyní už i s Marcyiným podpisem.

Hank navštěvuje Miu a přemlouvá ji, aby to, že od něj knihu ukradla, nezveřejňovala (tahle skutečnost s sebou totiž nese i fakt, že Hank s Miou spal ještě jako s nezletilou) a argumentuje především tím, že by to ublížilo hlavně Becce a Karen. Do rozhovoru se přimotá Miin přítel, Hanka vyprovokuje a dojde ke rvačce.

Hank se vrací domů, aby Karen konečně řekl o jeho aféře s Miou. A přes všechno, co s ním kdy protrpěla a přes co se přenesla, dobře ví, že tohle mu jen tak neodpustí. Nenásleduje hádka, běsní pouze Karen, zatímco Hank se ji marně snaží utěšit. Vzápětí přijíždí policie (kterou na něj za napadení zavolal Miin přítel) a Hanka odváží, co je na tom však nejhorší, před očima Beccy.

A tak končí třetí řada seriálu Californication.

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sterovsky

Snad nejupřímnější díl celýho seriálu…

12.8.2013 | 14:43:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Filtr seriálů
Reklama