Californication Karen Van Der Beek

Karen Van Der Beek

Karen Van Der Beek

Hanková životní láska, která má však od škatulky „a žili šťastně až do smrti“ opravdu hodně daleko.

Sezóny 6
2007 - 2013

Hankova dlouhodobá ex-přítelkyně a matka jeho dcery. S geniálním spisovatelem bývala šťastná, když ještě společně žili v New Yorku, avšak po přestěhování do Los Angeles to šlo od desíti k pěti. Hankův pracovní blok je rozdělí a Karen hledá novou oporu, kterou nakonec nachází ve zralém podnikateli Billovi, se kterým se zasnoubí.

On je úspěšný a dokáže ji ochránit, na rozdíl od Hanka, kterého sice miluje, ale nedokáže s ním žít. A tak se pokouší o nový život s Billem, o kterém si myslí že klape. Ale Hank jí nenechá úplně odejít…


Sezóna 2

Nakonec se rozhodne poslechnout srdce místo rozumu, uteče od Billa a vrací se k Hankovi, přičemž už jen čeká, kdy se mezi nimi zase něco podělá. Hank jí požádá o ruku, ale Karen musí odmítnout už jen kvůli jejich dceři, kterou nestabilita jejich vztahu zraňuje i tak dost silně.

Navíc si bere za úkol starat se o Miu, která na rozdíl od svého otce v L.A. zůstala, což víceméně znamená držet ji dál od chlípného Lewa Ashbyho, který však, jak Karen časem zjišťuje, taky má své osobní kouzlo. Nakonec získá práci v New Yorku, kam se chce původně odstěhovat jak s Beccou, tak Hankem, dopadne to ale tak, že odlétá sama, a dceru s jejím otcem nechává v Kalifornii.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
boost1717

typicka zenska – herecka a nevi co chce…

17.2.2016 | 13:51:36
WILLIAM_MOINSPIELD

Otravná to sice občas je, ale to jak vypadá..:-)

10.8.2015 | 11:25:12
G-Spot

Strašně otravná… jen výjimečně potěšila že tam byla

3.8.2015 | 18:28:29
Bond

Postava Karen má nejspíš ukázat, že to není jen komedie, ale také velmi hořkosladká sága, což se mi zkrátka vůbec nelíbí.

30.1.2014 | 22:04:38

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři