Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

S04E01: Exile On Main St.

S04E01: Exile On Main St.

Po dvaasedmdesáti hodinách je Hank propuštěn z vazby za napadení jistého Paula Ridera a následně i dvou městských policistů. To je ale přesto asi to vůbec poslední, co teď Hanka Moodyho trápí.

sk
9.1.2011
848 000
28 minut

Před policejní stanicí ho už čeká Charlie a oba následně vyjíždějí čelit Hankovým činům. Nejdřív mu Runkle ukáže, jak se zpráva o jeho „vztahu“ s Miou roznesla, poté ho odveze do jeho bytu za Karen. Tady ale moc dobře neobstojí a Karen s Marcy je vyhazují.

Nijak zvlášť dobře to nejde ani u setkání se svou novou právní zástupkyní Abby Rhodes, na kterou se Hankovi zprvu moc zapůsobit nepodařilo. Jakožto svého klienta pak Charlie vezme Hanka do agentury, ve které dříve pracoval. Zde se totiž projednává filmová adaptace knihy Šukání a mlácení, které celý skandál kolem toho, že knihu ve skutečnosti nenapsala Mia ale Hank, dělá ohromnou reklamu. S podporou mladé herečky Sashay Bingham, která si má ve filmu zahrát postavu založenou na Mie, Hank svolí k tomu, že pro film napíše i scénář. Navíc, pokud vše klapne, Charlie má přislíbeno své bývalé místo u firmy.

Protože Karen ho zpátky domů nepustí a domácnost Runkleových právě prochází vnitřním rozkolem jejích obyvatel, Hank tak trochu nedobrovolně přijme pozvání k Sashe. Zde si oba velmi padnou do oka a nakonec se spolu vyspí, přičemž si Sasha vyzkouší pro svou novou roli velmi důležité nejen to šukání, ale nakonec i mlácení.

Ráno přichází Hank na schůzku s Abby. Ta pro něj připravila dobrou a špatnou zprávu: obvinění z napadení sice bylo staženo, nyní je však Hank stíhán za pohlavní zneužití nezletilé.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Filtr seriálů
Reklama