Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

S04E02: Suicide Solution

S04E02: Suicide Solution

Hank je na dně. Karen mu nedovolí vídat se s Beccou, sám přespává u Marcy a Charileaho a na přepracovávání nějakého filmového scénáře nemá ani pomyšlení.

sk
16.1.2011
554 000
28 minut

Po krátkém setkání s Karen, která po něm hodí mobil, se (pozdě) dostaví na jednání se svou právničkou Abby. Ta mu oznámí, že mu za zneužití tehdy mladistvé Mii hrozí až tři roky ve státním vězení, a že se soudce nebude ostýchat udělat z Hanka exemplární příklad a tuto sazbu na něj skutečně uvalit.

Během dne získává Hank od Karen (na menší nátlak Marcy, které Hankova společnost v jejím domě už leze na nervy) povolení setkat se s Beccou. Nedopadne to ale zrovna tak, jak si to Hank představoval. Dokonce začíná postupně cítit, že ho jeho dcera nenávidí.

Na večeři se Hank a Charlie setkají se svérázným oscarovým hercem Eddiem Nerem, který má ve filmové adaptací Šukání a mlácení ztvárnit postavu, kterou Hank napsal podle sebe, a kterého Hank také bytostně nesnáší. Potom co Eddie odejde se na scéně opět objeví Sasha a Hank opět skončí u ní v bytě. Tentokrát ale k ničemu nedojde a Hank se nakonec vrací do domu Charlie a Marcy s několika prášky na spaní, které vzal u Sashy v koupelně.

Několik si jich vezme a začne na stroji psát dopis pro svoji dceru, ve kterém se jí omlouvá za to, že ji neustále zrazuje právě on, člověk, který by ji měl před nástrahami života naopak chránit.

Dopis ale nedokončí. Po chvíli se předávkovaný svalí na zem.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Filtr seriálů
Reklama