Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

David Duchovny slaví padesátku!

David Duchovny slaví padesátku!

Sic na to rozhodně nevypadá, představitel hlavní role v seriálu Californication dnes slaví už padesáté narozeniny. David Duchovny se narodil 7. srpna 1960 v New Yorku. Na střední škole vystudoval anglickou literaturu a dostal se na prestižní univerzitu v Yaelu, školu však záhy opouští, když nalezne novou životní lásku v herectví.

Vedle několika menších i větších filmových rolích se nejvíce proslavil v devadesátých letech ztvárněním ikonické postavy Foxe Muldera v seriálu Akta X, ve kterém se svou koleginí Gllian Anderson vystupoval až do jeho ukončení v roce 2002. V roce 2007 nečekaně překvapil diváckou veřejnost, když se mu přes tak markantní stmelení s postavou agenta FBI podařilo vybudovat zcela novou postavu Hanka Moodyho, jako který dodnes vystupuje v jednom z nejúspěšnějších seriálů současnosti, Californication.

Na dnešní dobu už celkem úctyhodných třináct let je Duchovny ženatý s americkou herečkou Téou Leoni, se kterou má dvě děti, dceru Madelaine a syna Kyda.

Přejeme všechno nejlepší a věříme, že David své narozeniny náležitě oslaví. Především proto, že na půl století zdaleka nevypadá.

0 0
7.8.2010

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama