Californication Nábor nových herců pro čtvrtou sérii

Nábor nových herců pro čtvrtou sérii

Nábor nových herců pro čtvrtou sérii

Třetí série už je dávno za námi a tak by neškodilo si aktuální jaro-letní spánek trochu osvěžit několika novinkami okolo sezóny čtvrté.

Jak už někteří jistě správně hádáte, v nové řadě plánované na letošní září se bude Hank vyhrabávat ze situace, do které se stačil uvrtat během série třetí – a to včetně nevyhnutelného pobytu ve vězení).

Další informace se poté zaměřují na tři nové herce připojující se k seriálu, a sice Michaela Ealye (Sedm životů, Rychle a zběsile 2, seriál FlashForward), který si zahraje nového nápadníka Karen (a tím pádem asi i nový Hankův boxovací pytel), a hereckou stálici ze seriálu Brothers & Sisters Roba Loweie, jenž má pravděpodobně ztvárnit samotného Hanka ve filmu natočeném pode něj – což zní rozhodně zajímavě. Několik neověřených zpráv navíc dokládá, že se v nové sérii dočkáme i známé filmové hvězdy Carly Gugino, kterou můžete znát například z komiksové adaptace Strážci – Watchmen, či trilogie Spy Kids.

Na to, jak to bude doopravdy, si ale ještě počkáme.

0 0
28.4.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři