Californication Návrat jedné ze starších postav

Návrat jedné ze starších postav

Návrat jedné ze starších postav

V páté epizodě čtvrté řady Californication, jejíž název ještě nebyl oficiálně oznámen, se objeví jedna ze starších postav seriálu. Kdopak to bude zjistíte po rozbalení celého článku.


0 0
2.1.2011

A ono to zase tak těžké uhádnout není. Je sice úsměvné psát tu podruhé téměř ten samý článek, nicméně je to tak. V páté epizodě čtvrté řady se do Californcation vrátí Mia. Hezká tvářička, která Hankovi ztápí už od první epizody a kvůli které je náš oblíbený spisovatel nyní ve větším průšvihu než kdy dřív.

Abych byl ale upřímný, velice bych uvítal, kdyby se teď během jedné maximálně dvou epizod příběh kolem Mii uzavřel a ona ze seriálu odešla už nadobro. Vždyť komu ta postava ještě může být sympatická? Koho ještě baví sledovat, jak neustále ničí Hankovi život…?


To je ovšem pouze můj soukromý názor, pročež by mě zajímalo, jak to vidíte naopak vy? Těší vás Miin návrat, nebo byste ji už taky radši nadobro odepsali?

  • 24013.jpg
  • 24014.jpg
  • 24015.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři