Californication Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

Trailery na nové epizody jsou poslední dobou sice asi nějaké stydlivé, avšak místo nich se nám dostává poměrně zajímavých novinek. Ve dvanácté epizodě třetí série se má v Californication objevit nečekaný host. A kdo to bude?


0 0
23.11.2009

No Mia! Čerstvá a svého druhu první promofotka ke třetí sérii s Madeline Zimou odhaluje, že se v závěru nejnovější série můžeme těšit na návrat Hankovy oblíbené sirény. Epizoda má mít premiéru v neděli 13. prosince (u nás samozřejmě v pondělí 14.) a ponese název Mia Culpa, čímž se bude jednat o poslední díl třetí série. Příští týden nás ale čeká epizoda desátá s názvem Dogtown a od finále sezóny nás tak bude dělit už pouze díl jedenáctý, Comings & Goings, na který se můžeme těšit v pondělí 7. prosince.

Pro notorické zapomnětlivce: Mii se na konci druhé série podařilo s velkým úspěchem publikovat knihu Šukání a mlácení, kterou ukradla Hankovi a v posledním dílu jsme se s ní tak u hrobu Lewa Ashbyho loučili a přáli hodně štěstí na jejím celostátním turné. Nezapomínejme však, že v rámci propagace knihy dělala Mii agentku Dani, takže není vyloučeno, že se vrátí i ona, což by rozhodně nevěstilo nic dobrého zejména pro Charlieho a Marcy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři