Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

Trailery na nové epizody jsou poslední dobou sice asi nějaké stydlivé, avšak místo nich se nám dostává poměrně zajímavých novinek. Ve dvanácté epizodě třetí série se má v Californication objevit nečekaný host. A kdo to bude?

0 0
23.11.2009

No Mia! Čerstvá a svého druhu první promofotka ke třetí sérii s Madeline Zimou odhaluje, že se v závěru nejnovější série můžeme těšit na návrat Hankovy oblíbené sirény. Epizoda má mít premiéru v neděli 13. prosince (u nás samozřejmě v pondělí 14.) a ponese název Mia Culpa, čímž se bude jednat o poslední díl třetí série. Příští týden nás ale čeká epizoda desátá s názvem Dogtown a od finále sezóny nás tak bude dělit už pouze díl jedenáctý, Comings & Goings, na který se můžeme těšit v pondělí 7. prosince.

Pro notorické zapomnětlivce: Mii se na konci druhé série podařilo s velkým úspěchem publikovat knihu Šukání a mlácení, kterou ukradla Hankovi a v posledním dílu jsme se s ní tak u hrobu Lewa Ashbyho loučili a přáli hodně štěstí na jejím celostátním turné. Nezapomínejme však, že v rámci propagace knihy dělala Mii agentku Dani, takže není vyloučeno, že se vrátí i ona, což by rozhodně nevěstilo nic dobrého zejména pro Charlieho a Marcy.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama