Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Pořiďtě si vlastního Hanka Moodyho

Pořiďtě si vlastního Hanka Moodyho

Nový kamenný obchod Fan Base, který byl v Praze otevřen 18. prosince 2010, se brzy stal splněným snem mnoha fanoušků filmové či televizní science fiction a fantasy tvorby – mimo jiné také proto, že právě takoví fanoušci (respektive fanynky) tento obchod přímo vedou.

Na stránkách FanBase.cz už nyní můžete najít opravdu na co si jen vzpomenete, od plyšového mistra Yody z kultovních Hvězdných válek, až po dokonale (ne)praktický sonický šroubovák ze seriálu Doctor Who.

Nyní zde však nově můžete najít i produkt, který byste tu jinak asi nečekali. Seriál Californication má k vědeckofantas­tickému žánru opravdu daleko, přesto si zde jeho fanoušci nyní nově mohou koupit bubble head figurku jeho hlavního hrdiny Hanka Moodyho.

Do budoucna tak snad můžeme doufat, že se na Fan Base objeví i další reklamní předměty k našemu oblíbenému seriálu, kterých je za oceánem nepočítaně, a mezi které se nově řadí například i oficiální tričko s tematikou poslední epizody Udělal to Runkle!.

0 0
1.2.2011

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama