Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Vyšel preair k poslední epizodě

Vyšel preair k poslední epizodě

Preairy úvodních epizod série jsou v Californication vcelku běžné, ale co těch závěrečných? Poslední díl čtvrté řady seriálu Californication s názvem And Justice fof All si tak skutečně můžeme vychutnat o celý týden před jeho premiérovým uvedením na Showtime. S tím se však bohužel nese i několik nevýhod.

První nevýhodou je, že na rozdíl od preairů první a druhé epizody (které byly kvůli reklamě nejspíš vykonstruovány samotnou Showtime) má tento rip o trošku horší kvalitu necelých 200 MB, která se odráží nejen v obraze, ale i ve zvuku (stahovat jej můžete například zde).

Druhou špatnou zprávou jsou české titulky. Jak si možná pamatujete z případu preairů první a druhé epizody čtvrté série, anglické titulky vyšly až souběžně s oficiálním odvysíláním na Showtime, a já s iHyim jsme tehdy překládali z titulků italských. Na ty, či podobné cizojazyčné titulky, budu muset čekat i tentokrát, protože pochybuji, že by se anglické před pondělkem objevily, a se svými zkušenostmi bych vlastní časování dělal asi také do příštího týdne.

O stavu překladu vás nicméně budu včas informovat a kdybyste někdo někde na internetu našli jakékoliv pasující titulky (klidně i krakozhijské), hoďte mi prosím odkaz do komentářů pod tímto článkem.

Než budou titulky přeloženy, důrazně vyzývám všechny angličtináře, kteří už finále čtvrté řady viděli, aby se na fórech i v ostatních diskuzích vyhnuli jakýmkoliv spoilerům. Děkuji.

0 0
23.3.2011

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama