Chicago Fire
94/100 - 120×

Chicago Fire

Drama z prostředí hasičské jednotky v Chicagu, jejíž členové předvádějí nadlidské výkony při výjezdech, aby pomohli obyvatelům města v nouzi. V seriálu diváci nahlédnou jak do samotného hasičského povolání, tak i do osobních životů hlavních protagonistů.

USA | 2012 | Pauza
vysílání
12 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Christian Stolte (Randy McHolland), Joe Minoso (Joe Cruz), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Yuri Sardarov (Brian Zvonecek), Monica Raymund (Gabriela Dawson), Steven R. McQueen (Jimmy Borrelli), Dora Madison (Jessica Chilton), Charlie Barnett (Peter Mills), Lauren German (Leslie Shay)

S11E22: Red Waterfall

S11E22: Red Waterfall

Brett čeká na novinky, které jí mohou změnit život. Herrmann narazí při výjezdu na jasnovidku s vážným varováním. Kidd nachází novou stopu k případu vnitřní bezpečnosti.

cz sk
24.5.2023
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Smrtihlav

Hele, ne, takhle ne. Ta linka s tím odstřelovačem byla úplná blbost po všech stránkách a nechat ve finále řady takhle otevřené dva tak zásadní příběhy, to je prasárna. To se nedělá.

26.5.2023 | 0:06:53
Jana13.13

Nebýt toho Mouche tak by to bylo naprosto skvělé finále… Sylvie maminkou a Casey připravený si ji vzít a stát se rodinou, ach <3 Nemůžu se dočkat toho jak to dopadne… snad Sylvie řekne ano a hlavně ať je Mouch v pořádku!

25.5.2023 | 16:42:27

Stav titulků

Epizoda S11E03: Completely Shattered

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Andromache ze SerialZone.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Nepřehlédněte

Severidovu nepřítomnost zaplní Casey

Severidovu nepřítomnost zaplní Casey

V minulé řadě seriál přišel o jednu ze svých hlavních tváří a nyní jej dočasně opustila další. Aby tak fanoušci nebyli ze Severidovy absence tolik rozhození, rozhodli se tvůrci do dění na chvilku vrátit Matta Caseyho. Kdy jej můžete čekat?

Reklama

One Chicago

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama