Chicago Fire
94/100 - 120×

Chicago Fire

Drama z prostředí hasičské jednotky v Chicagu, jejíž členové předvádějí nadlidské výkony při výjezdech, aby pomohli obyvatelům města v nouzi. V seriálu diváci nahlédnou jak do samotného hasičského povolání, tak i do osobních životů hlavních protagonistů.

USA | 2012 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Christian Stolte (Randy McHolland), Joe Minoso (Joe Cruz), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Yuri Sardarov (Brian Zvonecek), Monica Raymund (Gabriela Dawson), Steven R. McQueen (Jimmy Borrelli), Dora Madison (Jessica Chilton), Charlie Barnett (Peter Mills), Lauren German (Leslie Shay)

Novinky - Popisy epizod

Popisy epizod

 • Co nás čeká v 8. a 9. díle?

  Tuto středu se devátá série Chicago Fire vrací po třítýdenní pauze a my tu pro vás máme oficiální popisy osmého a devátého dílu. Jestliže tedy chcete vědět, o čem budou, neváhejte si je uvnitř článku přečíst.

  4 0
  7.3.2021 | 17:46tominotominoDiskuze (0)
 • Co nás čeká ve 3. - 5. díle?

  Příští týden se devátá série Chicago Fire vrací po zimní pauze na obrazovky. V dalších dílech uvidíme, že si Mouch bude procházet nelehkým obdobím, Gallo bude zachraňovat jednoho z kolegů a Herrmann s Cruzem se ocitnou v nebezpečné situaci.

  4 0
  10.1.2021 | 11:07tominotominoDiskuze (0)
 • Na co se můžeme těšit v prvních dvou dílech?

  Stanice NBC zveřejnila oficiální popisy prvních dvou epizod deváté série, která se na obrazovky vrátí už příští týden. Stanice 51 přivítá nového člena týmu a už v prvních dílech čeká hasiče spoustu nebezpečí.

  3 0
  3.11.2020 | 22:39tominotominoDiskuze (2)

Stav titulků

Epizoda S11E02: Every Scar Tells a Story

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Andromache ze SerialZone.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Taylor Kinney na chvíli pověsí hasičství na hřebík

Taylor Kinney na chvíli pověsí hasičství na hřebík

Jde vidět, že pro herce, kteří se v univerzu One Chicago objevují už od jeho počátku, je působení v Chicago Fire už dlouhé a potřebují si od svých rolí na čas odpočinout. A nyní takové volno oznámil i představitel Kellyho Severidea.

Reklama

One Chicago

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama