Chuck
91/100 - 91×

Chuck

Z obyčejného pracovníku v Buy More se, ze dne na den, stane důležitá osoba pro CIA a NSA. Navíc potká lásku svého života.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Mark Christopher Lawrence (Big Mike), Zachary Levi (Chuck Bartowski), Ryan McPartlin (Devon Woodcomb), Sarah Lancaster (Ellie Bartowski-Woodcomb), Adam Baldwin (John Casey), Yvonne Strahovski (Sarah Walker)


S01E11: Chuck Versus the Crown Vic

S01E11: Chuck Versus the Crown Vic
cz sk
4.12.2007
8 480 000
43 minut

Při Nerd Herd výjezdu má Chuck záblesk na bankovky na lodi Lona Kirka, zjistí, že jsou padělané. Vedení vyšle Chucka a Sarah na Kirkovu charitativní akci jako pár. Casey j tam jako obsluha. Sarah flirtuje s Kirkem, což se Chuckovi nelíbí. Další den jde Sarah na Kirkovu loď.
Chuck Versus the Crown Vic
Chuck a Casey je sledují, Chuck má záblesk na krabice s humanitární pomocí. Casey nařídí útok, v krabicích ale nic není. Sarah i Casey obviňují Chucka, že si ze žárlivosti vymyslel záblesk. Ten se snaží dokázat, že to tak nebylo. Chuck z fotky pozná, že krabice jsou na jiné lodi, společně s týmem se vydají o přístavu, kde zjistí, že na lodi jels zařízení a že jí někdo chce nechat vyletět do povětří. Snaží se to zastavit.
Morgan si myslí, že ho Anna podvádí, ta mu vysvětlí, že ej mu věrná, že jen do města přijeli její rodiče. Morgan se s nimi chce setkat, ale začne mít strach a chová se hůř než normálně.
Chuck Versus the Crown Vic
V Buy More probíhá vánoční večírek. Casey dostane od Beckmanové informace, že nový Intersect bude co nevidět v provozu, a že se potom bude muset postarat o Chucka.
Chuck Versus the Crown Vic
Chuck je rád, že se Sarah rozhodla zůstat, ta ale nechce o tom, co se stalo mezi nimi nic slyšet a snaží se chovat profesionálně. Chuck tohle nečekal, ale smíří se s tím a zůstanou spolu přáteli.


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama