Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

S01E02: Spies Appear in Night Time

S01E02: Spies Appear in Night Time

Kyle a Bernard se vydávají do New Yorku, aby ukradli kufřík X, který původně patřil Citadele, ze základny Mantikory, než bude moc pozdě. Později se Kyle dozví, že někdo blízký z jeho minulosti je stále na živu, a rozhodne se riskovat vše, aby dotyčnou osobu našel.

sk
28.4.2023
40 minut

Základní info:

Režie: Newton Thomas Sigel
Scénář: Bryan Oh & David Weil

Hrají: Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer), Ashleigh Cummings (Abby Conroy), Roland Møller (Anders Silje, Davik Silje), Caoilinn Springall (Hendrix Conroy), Moira Kelly (Joe), Ivo Nandi (Vincenzo), Leo Ashizawa (Yamazaki),…


Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

Po shlédnutí první epizody jsem si řekl, že seriálu dám ještě šanci v epizodě druhé, což jsem udělal. Ale to byla – pro mne – také epizoda poslední. Jak už zde někdo zmínil, tak příběh je stejný jako desítky jiných, které jsme již viděli a bohužel tam opravdu není nic originálního. Herecké obsazení to rozhodně nevylepšuje, Prianka má možná hezkou skořápku, ale to je tak vše a ostatní jsou na tom podobně. Takže pro mne osobně tam vlastně není nic co by mne zaujalo a je to tedy zbytečná ztráta času. A stopáž epizod to je jen špatný „bonus“ navrch.

17.5.2023 | 10:51:17
captain

Vypadá to na sofistikovaný souboj super tajných společností. Nemám sice moc rád časové skoky, ale tady se zdá, že to zatím nebude vadit. Atmosféru, napětí a dějový spád to teda má!

13.5.2023 | 13:57:52
Buboflies

Vyzerá to veľmi dobre, napínavé vyrovnávanie sa s minulosťou, som veľmi zvedavá, ako sa to vyvinie ďalej :)

9.5.2023 | 9:10:01
Hemenex

Zajímavý náhled do série na konci dílu. Nudit se nebudeme, otevírat pusu nad originalitou rozhodně také ne.

30.4.2023 | 20:33:09
mmmm

No nevím, jsem z toho takovej rozpačitej. Seriál je sice notně nahypovaný, ale vyznívá dosti tuctově, není tam nic, co by už člověk někde neviděl, originalita limitující k nule. Kingsman, G.I.Joe, různé variace na Bonda. Scifi hejblátka nestačí. Zápletka se ztrátou paměti taky nic extra, kolikrát už to tady bylo.

29.4.2023 | 18:27:48
BuuxXxa

lepsie ako prva cast, ale stale to nieje ono 70%

29.4.2023 | 13:02:25
tominotomino

Škoda jen té kratší stopáže. Díly by klidně mohly mít 50–60 minut.

webmaster
29.4.2023 | 9:29:46

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama