Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

S01E03: Infinite Shadows

S01E03: Infinite Shadows

Kyle a Nadia se ocitají ve starém úkrytu Citadely a části jejich minulosti pomalu vybublávají na povrch. Následně zjistí, že jednoho z jejich bývalých spojenců vězní Mantikora v Maroku. Aby ho zachránili, musí nejdříve přesvědčit místního mafiána. Jejich mise se ale dostane do ohrožení, když na povrch vyplavou tajemství z jejich minulosti.

sk
5.5.2023
43 minut

Základní info:

Režie: Newton Thomas Sigel & Jessica Yu
Scénář: David Weil & Melissa Glenn

Hrají: Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer), Ashleigh Cummings (Abby Conroy), Osy Ikhile (Carter Spence), Roland Møller (Anders Silje), Caoilinn Springall (Hendrix Conroy), Moira Kelly (Joe), Nikki Amuka-Bird (Grace), Pedro Leandro (Christiano), Leo Woodall (Duke), Gráinne Good (Valeria), Sen Monro (Balduino Basto),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Trochu komplikované, že?! Nic není tak, jak to vypadá… to známe. Ps. Bernard v rukou nepřítele nemá zrovna na růžích ustláno!

13.5.2023 | 15:12:41
téčko171

Tvl, sorry, ale třetím dílem se z docela zajímavý, byť poměrně jednoduchý, zápletky stala totální slátanina nesoucí se v duchu těch nejlacinějších mexických telenovel. V příštím díle se dozvíme, že i dcera hlavního hrdiny byla ve skutečnosti špion a ve skutečnosti není vůbec jeho dcera, ale dcera hlavního záporáka. A v přespříštím, že špionem bylo ve skutečnosti vždy i jeho hov…

webmaster
10.5.2023 | 22:31:06
Buboflies

Tak táto časť bola pecka a ubehla strašne rýchlo, až som si v prvom momente, ako sa objavili záverečné tit*lky, myslela, že si robia prdel, žiaľ nerobili…pripadalo mi to, akoby som sledovala len 10 minút namiesto 40…chcem viac, začína ma to baviť, je to napínavé, nečakané a dobre prepletené :)

10.5.2023 | 13:24:02
Spiker

Nechápu ty hejty, mě to hodně baví. I když i hluchá místa se najdou.

9.5.2023 | 11:32:44

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama