Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

S01E04: Tell Her Everything

S01E04: Tell Her Everything

Po šokujícím odhalení bývalé identity Abby se dozvídáme o vzájemném propletení Masona, Nadie a Celeste a tehdejším děsivém rozhodnutí, které ovlivňuje i současnost. Mezitím Nadia a Kyle vtrhnou do marockého objektu Mantikory, kde riskují životy, aby zachránili jejich kolegu špióna. Radost ze záchrany ale netrvá dlouho. Jsou totiž konfrontováni se závažným obviněním.

sk
12.5.2023
39 minut

Základní info:

Režie: Newton Thomas Sigel & Jessica Yu
Scénář: Bryan Oh, Josh Appelbaum & David Weil

Hrají: Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Ashleigh Cummings (Abby Conroy), Osy Ikhile (Carter Spence), Roland Møller (Anders Silje, Davik Silje), Nikki Amuka-Bird (Grace), Mo Chara (Lars), Mike Capozzola (doktor),…Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Když je to zamotané, proč to rozmotávat, že?! Stačí to zamotat ještě víc, až se to přetrhne… Bác a je to. Náramné. Docela nářez. Ve dvou tam takhle jen tak vtrhnout…

14.5.2023 | 15:54:21
Buboflies

Fuha…no uvidime, ako to bolo…som zvedava :D

13.5.2023 | 13:20:45
Spiker

Hodně to žeru.

13.5.2023 | 10:37:29

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama