Citadel (Citadela)
60/100 - 17×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

Citadel

Citadel je špionážním seriálem, který pojednává o tajné špionážní agentuře jménem Citadela. Ta byla jednoho dne zničena nepřátelským syndikátem Mantikorou. Tento pád přežila jen hrstka agentů, mezi nimiž jsou i Mason Kane a Nadia Sinhová. Oba ale přišli o své vzpomínky a po osm let žili v nevědomosti o svých předchozích životech. To se ale změní, když je Citadela opět potřebuje, aby Mantikoru zastavili a zachránili svět.

Seriál Citadel vysílá služba Amazon Prime Video, která jej uvedla 28. dubna 2023. Za vznikem seriálu stojí tým ve složení Josh Appelbaum, Bryan Oh a David Weil a výkonnými producenty jsou bratři Russoové, kteří se proslavili zrežírováním filmových hitů Marvelu Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame a druhého a třetího dílu Captain America. Americké zpracování Citadely ale nebude jediné, neboť Amazon plánuje kolem tohoto seriálu vybudovat špionážní univerzum, které bude zahrnovat i italský, indický a mexický spin-off.


(Ústřední špionské duo Mason a Nadia. Foto: Amazon)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OndraHH

Béčkový seriál, ale baví

25.8.2023 | 7:16:02
téčko171

Největší tunel v historii Amazonu, jinak nevím, kde ty šílený prachy za první řadu nechali. V akci? John Wick natočil o parník lepší za mnohem míň peněz. Za hvězdné herce? Stanley Tucci seděl tak 80 % seriálu někde na zadku, zbytek ani nestojí za řeč. No a ve scénáři určitě ne, protože ten obšlehli z druhořadý mexický telenovely: Mário miluje Esmeraldu. Mário a Esmeralda ztratí paměť. Po osmi letech se znovu shledají, když musí společně čelit zlé a bohaté Antonelle. Esmeralda získá paměť zpátky a zjistí, že Mário je nyní ženatý s její nejlepší kamarádkou Annou Maríou, která taky ztratila paměť a mají spolu dítě. Esmeralda ale těsně před ztrátou paměti taky porodila Máriovo dítě. Na konci i Mário získá svou paměť zpátky a zjistí, že je dlouho ztraceným synem Antonelly!

webmaster
26.5.2023 | 20:59:20
xflori01

Zklamání. Mělo to příliš vysoké očekávání a přitom je to naprosto průměrné akční béčko, ve kterém se nestane nic nového, co bychom nikde jinde neviděli. Ve sledování budu pokračovat, i v dalších seriálech z toho světa, ale jen si to nechám celé na deštivé víkendové odpoledne.

webmaster
26.5.2023 | 15:00:32
m0rdred

Hrozná kravina :( Ale to se dalo s hlavní hérečkou odhadnout a bohužel nepřekvapilo.

2.5.2023 | 15:58:22

Stav titulků

Epizoda S01E06: Secrets in Night Need Early Rains

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází přímo od služby Prime Video.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama