Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

S01E06: Secrets in Night Need Early Rains

S01E06: Secrets in Night Need Early Rains

Mantikora drží rukojmí a proto Kyle, Nadia a a Carter riskují vše, aby dotyčnou osobu zachránili a přitom překazili plány Mantikory na získání zbraní hromadného ničení. Zatímco se naši hrdinové potýkají s jadernou hrozbou, je odhalena totožnost toho, kdo doopravdy zradil Citadelu, a také nepříjemná skutečnost, že vše, co doposud věděli, byla lež.

sk
26.5.2023
49 minut

Základní info:

Režie: Newton Thomas Sigel
Scénář: Bryan Oh, Angela Russo Otstot & David Weil

Hrají: Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer), Ashleigh Cummings (Abby Conroy), Osy Ikhile (Carter Spence), Roland Møller (Davik Silje), Caoilinn Springall (Hendrix Conroy), Nikki Amuka-Bird (Grace), Moira Kelly (Joe), Gráinne Good (Valeria), Sara Martins (Sandra), Laetitia Eido (Cristoph), Serafina Tarafdar (Asha), Leo Woodall (Duke), Kineta Kunutu (Billie), Audie Rick (malý Mason), Deborah Hedwall (Masonova babička),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
witcherrr

Seriál vpohodě, ale 6 dílů, navíc to ani nevypadalo že se jedná o finále… :D

5.7.2023 | 18:46:53
igwar

Nevedel som, že to má len 6 dielov a že vlastne pri s01e06 sledujem finále série. Ani mi to tak neprišlo, skončilo to ako ktorýkoľvek predchádzajúci diel. Ani odhalenie krtka vôbec neprekvapilo. Síce nám v predchádzajúcich epizódach predhadzovali rôzne postavy, ale ten, kto si nič nepamätá je najideálneší adept a najpohodlnejšie seriálové klilšé. Takže identitu krtka som tušil už niekde od 2–3 epizódy. Ani si nedali robotu dovysvetliť, prečo vlastne zradil. Vyzeralo to, že iba v návale zlosti z príbehu, ktorý mu jednostranne porozprávala maminka bez akéhokoľvek overenia historky na strane Citadely.

5.6.2023 | 10:11:31
MARTAS SK

Tak som to pretrpel aj ja. Vedel som, že to bude slabé, ale toto bolo príliš. Utrpenie od začiatku do konca.

1.6.2023 | 7:33:38
captain

Teda?! To je jako všechno? Mason Kane je zpět, a bohužel, pro něj zřejmě, si na všechno vzpomněl. I kdo je „ten krtek.“ No ještě, že svět Citadely bude širší. Tak se nechme překvapit. Tohle bylo sice fajn, ale víc povyku, než nějaký hmatatelný výsledek. Ale řekněme, že to bylo něco jako uvedení do světa Citadely. Ps. Co mají všichni s těma atomovkama pořád?! Na to je jediná odpověď, Černobyl a Fukušima!

31.5.2023 | 18:50:49
Buboflies

WTF? :D Ako seriál pecka, ale strašne málo častí a ďalšie pokračovanie až o rok? :( To snáď nemyslia vážne…v tom najlepšom to usekli :/

29.5.2023 | 14:49:22
Rik

Utrpení od první do této poslední epizody.

29.5.2023 | 9:01:00
BuuxXxa

70%

28.5.2023 | 11:15:19
Lex Luthor

Jsem tvůj otec Luku pardon špatný film, ale tenhle plot twist už je taky všude klasickká špionážní zápletka, která se bere až moc vážně, ale sci fi udělátka a akce celkem fajn takže dám šanci dalším projektům série Citadel.

26.5.2023 | 19:46:34
téčko171

lol :D

webmaster
26.5.2023 | 13:23:11

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama