Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

Nadia Sinh

Nadia Sinh

Dcera bývalé ředitelky Citadely, která se stala agentkou nejvyšší úrovně. Po letech od pádu Citadely zjišťuje, že je její bývalý parťák Mason naživu, a opět spojují síly.

Sezóny 1
2023 - 2023

Nebojácná, věrná a brilantní. Nadia je dcera bývalé ředitelky Citadely. Díky své intuici a soutěživosti rychle vystoupala v hierarchii Citadely a stala se agentkou nejvyšší úrovně. Několik let od pádu Citadely s úžasem zjistí, že je Mason naživu, a společně s ním se vydá na výpravu po celém světě, aby zastavila zlovolný špionážní syndikát Mantikora. V Nadiině minulosti se skrývají tajemství, která mohou mnoho objasnit.Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Alex Parish dospěla a stala se z ní super sexy špionka

7.5.2023 | 7:11:46

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama