Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

Videa

 • Poznejte špionážní agenturu Citadela o něco více

  Jak už jistě víte, Citadela je špionážní agentura, kterou neváže loajalita k žádné osobě ani žádné zemi. Její agenti jsou věrni jen své misi. Máme tu pro vás krátké video, ve kterém je nám tato agentura o něco více představena.

  1 0
  24.4.2023 | 20:03tominotominoDiskuze (0)
 • Nový trailer k Citadel odhaluje, kterému z agentů se vrátí vzpomínky

  Na konci tohoto měsíce na Amazon dorazí akční novinka Citadel, v jejímž popředí budou dva bývalí agenti špionážní agentury. Kvůli vymazaným vzpomínkám žili osm let v nevědomosti o svých dřívějších životech, ale nyní je opět zapotřebí jejich pomoci. Avšak jen jeden z nich si na vše vzpomene.

  1 0
  2.4.2023 | 12:49tominotominoDiskuze (1)
 • Citadel se představuje v nadupaném traileru

  Očekávaná novinka od Amazonu se představuje v oficiálním traileru. Seriál se zaměří na příběh dvou agentů, kteří přežili zhroucení špionážní agentury Citadely, po němž jim byly vymazány vzpomínky. O osm let později jsou jejich služby opět zapotřebí, aby zachránili svět před nebezpečnou organizací.

  2 0
  13.3.2023 | 19:59tominotominoDiskuze (1)

  Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama