Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

S01E05: Time Renders Us Enemies

S01E05: Time Renders Us Enemies

Nadia, Kyle a Carter jsou nuceni se spojit a uprchnout z Mantikory a ochránit kufřík X. Pocity nedůvěry se u jednoho z nich dostanou do bodu varu, což má výbušné následky.

sk
19.5.2023
39 minut

Základní info:

Režie: Newton Thomas Sigel
Scénář: Bryan Oh, Angela Russo Otstot & David Weil

Hrají: Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer), Ashleigh Cummings (Abby Conroy), Osy Ikhile (Carter Spence), Roland Møller (Anders Silje, Davik Silje), Caoilinn Springall (Hendrix Conroy), Moira Kelly (Joe), Gráinne Good (Valeria), Sara Martins (Sandra), Leo Ashizawa (Yamazaki), Paul Bazely (Rahi Gambhir), Laetitia Eido (Cristoph),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Škoda, zbytečné další zamotání a celkově zpomalení běhu událostí…

24.5.2023 | 14:21:50
Buboflies

Pecka :) Neviem, čo komu na tom vadí, ale mňa to baví – jediné mínus – že každá časť ubehne veľmi rýchlo a pripadá mi to, že trvá len pár minút…a potom čakať týždeň na ďalšiu časť :/

23.5.2023 | 8:45:01
Spiker

Slabší, ale stále bavilo..

22.5.2023 | 18:12:11
Rik

Od první epizody jsem „viděl“ jedno ze zklamání roku, ale tahle epizoda už byla nudná k ukousání.

21.5.2023 | 15:24:12
Smrtihlav

Tak to bylo hodně mizerný

20.5.2023 | 22:42:53
téčko171

Největší problém tohohle seriálu je, že se navzdory zcela zřejmému béčkovému ději a zvratům bere smrtelně vážně. Kdyby místo toho šli cestou jemné parodie žánru např. ve stylu žhavých výstřelů, mohla to ve výsledku být docela slušná prdel.

webmaster
19.5.2023 | 13:23:03

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama