Constantine Constantine vs Grimm

Constantine vs Grimm

Constantine vs Grimm

Náš oblíbený exorcista a Grimm jsou svým způsobem bratranci, kteří se na NBC dělí o páteční slot. Proto jsme si řekli, že pro vás připravíme takovou menší srovnávačku. Pozor, článek obsahuje spoilery z obou seriálů.


15 1
13.2.2015

Začátkem mi dovolte poznámku: mám ráda oba seriály a veškeré tipovačky jsou samozřejmě jen mými názory, které se s vašimi můžou značně lišit, v což i doufám, a otevírá to prostor k diskuzi. Neváhejte se vyjádřit k jednotlivým „soubojům“ nebo i spárováním a hoďte proti sobě třeba někoho úplně jiného. Některé tipy (ve Stálo by za to vidět) bych spárovala už jen kvůli hláškám, které by při takovém souboji vznikly.

Jako první přijde na řadu ústřední dvojka. Kdo by podle vás koho zmasil? Pokud by měl Constantine po ruce nějaký mocný artefakt anebo na Nicka zkusil nějaké zaříkadlo, byl by vítězem Constantine. Kdyby po něm ale Nick ihned vystartoval (pravděpodobně v zombie módu), tak by dostal John pořádně na frak. Ale mohlo by se mu podařit z toho vykecat a získat tak rozhodující sekundy pro vítězství. Co se týče charisma a badass factoru, zde na plné čáře vyhrává John se svým břitkým jazykem, jiskrou v oku a neodolatelným přízvukem. Ovšem praktičtější pro život by byl Nick. Stálo by za to vidět: Nick vs. Juliette, Constantine vs. Adalind


Kdo je větší kočka, Juliette nebo Zed? Ve rvačce by Juliette jako Hexenbiest asi Zed převálcovala, ovšem jako člověk? Ale přece jen už má s bojem nějaké zkušenosti. Jak to vidíte vy? Pro život by rozhodně byla vhodnější Juliette, ovšem plánujete-li žít na útěku, určitě byste ocenili Zediny schopnosti. Stálo by za to vidět: Zed vs. Rosalie

Tady je to jasné, vyhrál by Manny, pokud by zrovna nebyl pod Johnovým vlivem. Monroea by mohl dostat pomocí zastavení času anebo třeba tím, že by vstoupil do jeho těla. Kdo by se víc hodil jako parťák do nesnází? Manny je sice skoro všemocný a má nekonečné znalosti, ale pomáhá, jen když se mu zachce. To Monroe je kamarád do deště, co vám pomůže i za cenu vlastního ohrožení a je s ním větší sranda. Stálo by za to vidět: Monroe vs. Chas.

Rosalie nebo Liv? Obě patří mezi ty něžnější a nevinnější dámy (ano, Rosalie se už za tu dobu zocelila a dokáže se postarat o sebe i o jiné), ale kdo by případnou bitku vyhrál? Sázím na Rosalie, protože Liv své schopnosti teprve objevila. Kdyby se setkali po letech a Liv už dokázala využít svůj dar, bylo by to možná jinak. A která z nich je větší kost? Tady nechám rozsouzení na vás. ;)

Hanka a Chase by to byl rovnocennější souboj, ale Chasova určitá nesmrtelnost by byla velkou výhodou. Spíš to ale vidím tak, že by se na nějakou rvačku vykašlali a zašli na jedno.

Hexenbiest vůči andělu. Ve své vrcholné formě by vyhrála Imogen, ale v padlém stavu by ji Adalind bez schopností nakopala zadek. Kdo je víc sexy a stál by za hřích? Já hlasuju pro Imogen, ale je to na vás, pánové.

Tenhle souboj by nejspíš bohužel vyhrál Papa Midnite. Proč bohužel? Protože kapitán Renard je prostě kus a dokázal by svým zadumaným pohledem podlomit nejedna dívčí kolena. Renard je sice Zauber-biest, ale jen napůl, takže kdyby Midnite vybalil své mocné voodoo, asi by to neustál. Těžko říct, tenhle souboj by mohl být hodně zajímavý.

Nově zapojený Wu s urputnou vervou naučit se vše o světě, který předtím neznal, by Ritchieho strčil do kapsy. Ten by sice mohl vytáhnout nějaké to zaklínadlo, ale není na tom tak dobře jako John, takže než by se sebral, Wu by ho zpacifikoval.

Šílený Jacob s kladivem versus rozzuřená Trubel s mačetou? Před objevením svého pravého já by Trubel dal Jacob možná zabrat. Ale teď už ne a asi by se u toho ani moc nezapotila. Stálo by za to vidět: Jacob vs. Wu a Trubel vs. Constantine.

No a co doktor Faust a baron Samedi? Tady by to mohlo být nerozhodně, ale záleželo by na tom, kolik moc síly by v sobě měl načerpáno Faust, od toho by se pak souboj odvíjel.

Jaké jsou vaše tipy na vítěze? Jaký souboj (i zde nevyjmenovaný), byste rádi viděli? A jak se těšíte na zítřejšího Grimma a hexenbiestí souboj?

Zdroj fotografií: nbc.com

Diskuze /7

herriete Lébl.

super článek

13.2.2015 | 12:06:12
lopee

Okurková sezóna začíná již nějak brzo, ne? Univerza obou seriálů jsou nesrovnatelná a doufám, že nikdy nikoho nenapadna je nějak prolnout. Ale abych odpověděl přímo na otázku: těším se. Řekl bych, že Grimm je poslední dobou díl od dílu lepší. A jak by dopadly souboje? V tom svém seriálu by vyhrál ten, komu je ten seriál vlastní. Tedy snad ty klíče nejsou od interdimenziální brány mezi oběma seriály. To by byl průůůůser… ;-)

#4 FaNTa
13.2.2015 | 13:19:23
FlyerNick

Já podle titulku čekal nějaké srovnání seriálů, v čem jsou stejné, v čem jeden vede nad druhým atp. ale určitě ne tohle :-D (Sleduju oba, oba dva jsou super, jen každý jiný)

13.2.2015 | 13:44:16
FaNTa

#2 lopee: Ta teorie promiň, že to řeknu je blbost. Klíče se oběvují od 1. série Grimma kd Constantine jetě nebyl.

#6 Borx
13.2.2015 | 13:49:20
Micák

Constantine je hroznej seriál kýbl nudy nic víc :-) k tomu všemu by určitě nějáká vyšší moc propůjčila sílu člověku co kouří a chlastá fakt trapnej seriál :-D

14.2.2015 | 15:26:57
Borx

#4 FaNTa: předpokládejme že neznáš slovo ironie :)

14.2.2015 | 22:48:44
DomTon17

Constantine se mi moc nelíbí, takže zústávám u Grimma, ale tak článek na dlouhou(krátkou) chvíli nebyl špatnej.. :D

10.3.2015 | 20:06:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Constantina a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

HLÍDEJTE SI NÁS