Malá upoutávka na třetí řadu

Malá upoutávka na třetí řadu Zdroj: Syfy

Minulost si je dostihla, byť o ní sami nevěděli, a nyní nadchází čas, kdy budou muset zaplatit za své předchozí hříchy. Stanice Syfy láká poslední scénou z finále na příští tajemnou sérii.

20 0 18.9.2016 ScaryX

Thumbnail Play icon

Zdroj: Syfy

Diskuze /15

Tesim sa…serial je super ovela lepsi ako Killjoy… :-)

To jsem teda zvědavý, jak bude vypadat první díl nové řady.

S Nyx je konec, to už je jisté a jen doufám, že všichni ostatní se nějak dostanou ze stanice pryč.

#3 ApiDers

#2 madpavel: Jen si tak říkám, když Nyx dokázala předpovídat každý její krok, tak jak je možné, že jí dokázala říznout.

#4 Kafka Tamura

#3 ApiDers: Dokáže předpovídat VĚTŠINU kroků protivníka.

Jeje já se tak těšim!!! :D Už aby bylo za rok! Nemužu se dočkat vysvětlení, jak se povedlo utect Pětce a comanderce Truffault! :D A samo jak to dopadne s válkou a galaxií! :D

No to teda vyrobili pěkně hnusný cliffhanger na konci :) mají jediný štěstí, že 3. řada je potvrzena, takže jen to čekání… Úplně mi to připomnělo finále 9. řady Stargate. Holt stejný tvůrci (aspoň z poloviny) se nezapřou :)

Super, teď rok čekat :D

Hlavně bych rád, aby se na Razu vrátila Čtyřka. Že vypadl Corso, mi vůbec nevadí, neuvěřitelně nesympatická postava (můj názor).

#9 Farflame #11 Al Sah-Him

#8 eklox: K té údajné nesympatické postavě…

Podle mě tam naopak chybí, protože dobře vyvažoval některé jiné. Hlavně to, jak se hádali s Trojkou, bylo dobré a první řadě to pomáhalo. Zvláště když měl Jednička motivaci proti němu. Ve druhé řadě najednou nikdo takový není. Ten pokus o napětí mezi Trojkou a Šestkou byl dost slabý.

Do zkur..ne pr..le!!!! To je brutalita takovej cliffhanger. A cekani pomalu 3/4 roku to me zabije :D

#8 eklox: To s Tebou plně souhlasím :D nesnášel jsem ho hned od začátku. :) Ryo by měl zůstat tam kam patří a to je trůn a jeho lid. Pro mě top postava. :)

#12 peto166: #13 default: To se asi ještě neví :) ani není ještě dotočeno. viz https://josephmallozzi.wordpress.com/

#15 zizik

#14 zizik: Tak už je to dáno, Dark Matter tu máme zpátky 9. června a rovnou dvě epizody. Super!

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Dark Matter

86/100 213×

Drama Mysteriózní Sci-fi

USA | 2015 | Ukončeno

3 sezóny | Syfy | 44 minut

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Dark Matter

86/100 213×

DramaMysteriózníSci-fi

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny | Syfy | 44 minut

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

Obsazení:

Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)

(více)
Dark Matter