Divergent (Divergence) Veronica Roth sepsala epilog k Divergenci

Veronica Roth sepsala epilog k Divergenci

Veronica Roth sepsala epilog k Divergenci

O osudu filmového zakončení ságy Divergence se ještě stále nerozhodlo, ale autorka bestselleru nezahálí. Veronica Roth dopsala epilog ze života Čtyřky, a navíc vydává novou knihu.


8 2
4.12.2016

Mladá spisovatelka Veronica Roth vydává novou knihu s titulem „Carve the Mark“ (Čáry života). Dílo pojednává o novém tématu. Hlavní postavy tentokrát nejsou obyčejní adolescenti, ale lidé s přímo nadpřirozenými schopnostmi, dary. Roth se tak vymaňuje z divergentní tematiky, kterou se ale ještě rozhodla ukončit. Sepsala doslov k finále Aliance (třetí díl po Divergenci a Rezistenci) a zaměřila se na život Čtyřky s odstupem několika let.

Vždy jsem tvrdila, že vnímám ságu Divergence jako kompletní, ale nedávno jsem si uvědomila, že něco z příběhu je stále nevyřčeno. Tak jsem napsala něco o Tobiasovi s odstupem let po finále Aliance. A novinkou je, že jsem se rozhodla tento příběh sdílet s vámi.“


Doslov o Čtyřkovi ponese název „We Can Be Mended“. Dobrá zpráva má ale jeden háček. Autorka se rozhodla sdílet příběh pouze s fanoušky, kteří si objednají její novou knihu „Carve the Mark“ a zakoupí ji v den vydání (17. leden 2017).

Diskuze /3

Drewina

Kéžby se nová kniha„Carve the Mark“ a doslov „We Can Be Mended“, objevil na našich pultech. :) I když s doslovem autorka plánuje jinou věc.

#2 veewa
5.12.2016 | 7:00:16
veewa

#1 Drewina: Carve the Mark má u nás vyjít začátkem příštího roku, u nakladatelství Cooboo. :)

#3 Drewina
5.12.2016 | 12:49:39
Drewina

#2 veewa: škoda že nevyjde u nás „We Can Be Mended“

5.12.2016 | 22:02:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás