Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E06: The Left Hand

S02E06: The Left Hand
sk
5.12.2009
50 minut

Bennett Halversonová nechává Echo stále napojenou na přístrojích a přehraje ji jednu vzpomínku na ni – Echo a Bennett jsou nejlepší kamarádky, při jedné nehodě v bytě se Bennett zasekne pod pohovkou, Echo jí ale nepomůže a odejde a tak Bennett přijde o svou levou ruku. Topher je zrovna na návštěvě v druhém Domu, Bennett ho přivítá a Topher se k ní chová jako k naprostému géniovi a nechce se mu věřit, že je tak mladá.

Echo právě leží v přístroji, protože se nějak zapletla s vedením Rossum. DeWittová jedná se Stewartem Lipmanem, vedoucím druhého Domu, a snaží se ho i násilím donutit, aby jí vrátil Echo. Bennett se Tophera vyptává na rušič, ten ji požádá o jeden hovor a zavolá do svého Domu Victorovi, do kterého otisknul sebe sama a pošle mu informace o Perrinově mozku. Bennett se udeří do hlavy, svede to na Echo a poví Topherovi, že Echo unesla Perrina.

Ti dva jsou právě někde venku z Domu a Perrin vyřeže Echo z krku nějaký čip. Topher s Bennett přijdou na způsob, jak přeprogramovat rušič tak, aby mohl na dálku Echo i Perrina zneškodnit, k tomu potřebuje nejen mapu Echoina mozku, ale i Perrinova, kterou ihned odešle do „svého“ Domu. Z Perrina se náhle po aktivování rušiče stane zabiják, na Echo přístroj nefunguje a začne honička. Za všechno může Bennett, která naprogramovala Perrina, protože ví, že se jí Topher naboural do systému. On ji omráčí a snaží se dát opět věci do pořádku.

Mezi Echo a Perrina se vmísí i Cynthia, Daniel ji zabije, aniž by si to uvědomoval a s Echo utečou. Včas se dostane na konferenci, novinářům se svěří, že jeho žena je mrtvá a byla zabita nějakou jinou organizací, která se snaží sundat Rossum a přinese dokumentaci o tom, že Dům loutek neexistuje a prohlásí Madeline za pouhou loutku ve špinavé hře. Ballard a Echo jsou k nenalezení. Madeline je odvedena k Bennett, která se snaží rozehrát nějakou svoji vlastní hru.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Topher asi našiel spriaznenú dušu. Tá interakcia a chémia medzi Topherom a Bennett bola neskutočná. Vskutku to medzi nimi iskrilo. Oni sa k sebe tak veľmi hodili, či už intelektom alebo rovnakým zmyslom pre humor. Boli spolu vážne roztomilý, aj keď sa na konci ukázalo, že každý mal svoju vlastnú agendu a žiaľ sa zradili navzájom. Topherovi som to veľmi prial, aby mu to vyšlo, čo sa nestalo kvôli nie úplne duševne zdravej Dr. Halverson. Medzitým Echo spolu s Danielom sú na úteku a spoločnými silami sa snažia vymyslieť ďalší postup. Daniel Perrin si prechádza mnohým, nedokáže oddeliť, čo je skutočne a čo naopak nie je. A k tomu všetkému bol na diaľku preprogramovaný na neľútostného zabijaka. Nakoniec však zvíťazí Rossum a záverečná dychberúca Danielova reč bola tomu živým dôkazom.

12.1.2021 | 23:52:32

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů