Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E08: Love Supreme

S02E08: Love Supreme
sk
13.12.2009
50 minut

Na scénu se vrací Alpha s nějakým novým šíleným plánem. Echo je zavřená v prázdné mísnosti a snaží se vypořádat se svými migrénami, DeWittová se z ní snaží vytáhnout informace o tom, kde byla, když zmizela z Domu, teprve potom svolí k zákroku. Ve skutečnosti se ale snaží zpracovat Ballarda, aby se prořekl, když vidí, jak Echo trpí.

DeWittová pošle Echo na úkol za Frankem Piercem, ale bez zákroku, aby se sama snažila být osobou, kterou Pierce chce. V jeho domě jej ale najde s podřízlým krkem a se vzkazem od Alphy: „Pro moje číslo jedna“. Zpětně se zjišťuje, že Alpha je zapletený do většiny objednávek pod falešnými jmény, některé klienty zabil a chce, aby ho vystopovali.

Dalšímu klientovi (mimochodem ten, kterého známe z prvního epizody ze závodu na motorkách) připevní na tělo bomby a Boyd s Ballardem ho vysledují na střechu jednoho z domů a začnou spolu jednat. Alphovi je to ale jedno a nechá bombu vybochnout a zmizí. Dalšího klienta, na kterého by Alpha mohl zaútočit, vezmou do Domu za pomocí Echo, což se nelíbí DeWittové a zavře Echo zpátky na samotku.

Alpha se vloupe k DeWittové do kanceláře a pomocí nějakého vlastního přístroje nahraje všem loutkám stejnou osobnost a ty se vzbouří proti vedení. Alpha se zmocní domu a taky Ballarda a posadí ho do křesla a napojí na přístroje. Vyčítá mu, že žil s Echo, což ho uráží, protože Echo je jeho láska a doličuje to fotkami.

Všichni se zabední u DeWittové, Echo je vyvede do spací místnosti, Echo se snaží zachránit Ballarda, kterého právě Alpha maže, málem ho zabije. Následuje bitka mezi Echo a Alphou, když se ho chystá zabít, promluví Alpha Paulovým hlasem, protože do sebe otisknul jeho osobnost, Echo to nedokáže a Alpha znovu uteče. Paul je připojený na přístrojích.

Všichni se zabední u DeWittové, Echo je vyvede do spací místnosti, Echo se snaží zachránit Ballarda, kterého právě Alpha maže, málem ho zabije. Následuje bitka mezi Echo a Alphou, když se ho chystá zabít, promluví Alpha Paulovým hlasem, protože do sebe otisknul jeho osobnost, Echo to nedokáže a Alpha znovu uteče. Paul je připojený na přístrojích.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Alpha je späť a to neveští nič dobrého! Rozohral nebezpečnú hru tým, že začal zabíjať prechádzajúce Echyne lásky. Dokonca jedného klienta nechal explodovať pred očami Paula a Boyda. To, ako dokáže vyviesť z miery celý Dollhouse, je priam až geniálne. A hrozba z jeho ďalšieho útoku ani z ďaleka nepominula. Za ten čas Topher, Paul a Boyd sa spolčili proti DeWitt. Už neveria jej úsudku, ako tomu bolo kedysi a preto taja informácie o Echo. Tu prichádza ďalšia ofenzíva zo strany Alphy, kedy konfrontoval Adelle priamo v jej kancelária, čo neskôr viedlo k ďalšiemu úspešnému infiltrovaniu Dollhouseu. Alpha rozpútal hotový chaos, ktorý odpútal od neho pozornosť. Žiaľ, sa mu podarí zo žiarlivosti umŕtviť Paulovu myseľ, pretože si vytvoril vzťah ku jeho láske. Echo jeho smrť veľmi zasiahla.

12.1.2021 | 23:52:45

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů