Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E09: Stop Lost

S02E09: Stop Lost
sk
19.12.2009
50 minut

DeWittová si znovu objedná Victora, ten jí ale začne povídat o Sieře a o tom, že nechápe, jak se mohla zrovna ona – Adelle -snížit k tomu najmout si loutku. Adelle chce zjistit, kdo za tím pitomým vtípkem stojí, nechá Victora vymazat, ten se ale hned po výmazu ptá na Sierru.

Ballard leží na přístrojích, je sice stabilizovaný, ale naprosto vymazaný. Echo jej chce navštívit, ale DeWittová jí to zakazuje. Victorovi je nahrána jeho vlastní osobnost a je propuštěn jako muž s jménem Anthony Ceccoli. Sierra je kvůli němu smutné, stejně tak Echo, která věřila, že jí Victor pomůže všechny osvobodit.

Victor stále nemůže na Sierru přestat myslet, ačkoliv neví, proč mu stále naskakuje do halvy právě ona. Echo se v noci rozhodne navštívit Paula, na lůžku ho však nenajde, vtrhne za Adelle, ta jí jen poví, že byl přemístěn ja bezpečnější místo. Echo jí vyhrožuje, že by Adelle měla začít hrát buď za stranu Echo nebo za Rossum.

Victor je v noci přepaden a unesen, později se dozví, že ho odvedli jeho známí z armády a aby se k nim přidal. Echo a Boyde zjišťují, že se do Victorova spisu někdo pravidelně nabourával. Zjistí, že Victora unesl Scytheon, vojenské křídlo Rossumu, které už k sobě přitáhlo něklik bývalých agentů Domu. Victor se k Scytheonu přidá, je mu vimplantován čip, díky kterému muže vidět i slyšet všechno, co vidí, slyší, co si myslí zbytek týmu.

Boyd s Topherem se spojí a pomocí Echo se rozhodnout Victora osvobodit. Vlastní osobnost vrátí i Sieře a jedou s ní na záchrannou misi. Nechají se zatknout a odvléci do bunkru. Sierra (dívka Priya) stane tváří v tvář Victorovi (Anthonymu), ten ji přes nálehání skupiny nakonec nezabije a všichni tři se snaží najít cestu ven.

DeWittové volají z Rossumu, aby ihned odvolala Echo a Sierru. Echo od sebe vimplantuje čip a může tak slyšet úplně všechny ze skupiny, nařídí všem jít domů a spolu s Victorem a Sierrou odjedou, nevrátí se s nimi ale do Domu, poradí jim, aby si vyřezali GPS čipy, náhle jsou ale na dálku všichni odvoláni, Boyd je odveden na rozkaz DeWittové a chce odeslat Echo do Podkroví a nařádí Topherovi, aby to udělal a stejně jednal i s Victorem a Sierrou. Všechny tři zavřou do jakéhosi vozíku naplněného tekutinou, přikryjí je fólií. Echo se náhle probudí.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Victor má už svojich päť rokov za sebou a nie je si vedomý toho, že sa musí už nadobro rozlúčiť so Sierrou. Lenže Victor, po novom Anthony, sa dostal do problémov. Echo, Boyd a Topher naliehaajú na Adelle, aby zakročila, ale ona to striktne a opakovane odmieta. Topher a Boyd nedokážu už ďalej len prihliadať na to, ako ich DeWitt vedie do záhuby. Tak sa rozhodnú vziať situáciu do vlastných rúk a pomôcť Tonymu. Echo si prilepšila o niekoľko zaujímavých schopností a tiež bola potrebná aj Priya. Echo úspešne infiltroval dobre stratenú vojenskú základňu a podarilo sa zachrániť Anthonyho. Echo videla, aké cíti k sebe Tony a Priya prechovávajú a tak im ponúka slobodu. Lenže zakričí DeWitt, ktorá všetko prekazí. Nechá zavrieť Boyda a Echo pošle do The Atticu. Topher sa z toho cíti bezmocne.

12.1.2021 | 23:52:50

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů