Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

S02E11: Getting Closer

S02E11: Getting Closer
sk
9.1.2010
50 minut

DeWittová domluví, aby byla do Echo otisknuta Caroline. Její disk se ale ztratil.

Topher může z dálky ovládat loutky v Bennettině domě. Využije toho a pomocí Victora a Paula Bennett unesou do svého Domu, aby mohla Topherovi pomoct opravit rozbitý disk Caroline.

Do Domu se vrací dr. Saundersová. V další vzpomínce (před třemi lety) rozmlouvá Dominic s DeWittovou a zpravuje ji o tom, že jeden hlídač ukradl z Domu otisky Caroline a Bennett. Otisky ukradla Echo.

Dům musí být uzavřen, Echo vypustí Victora a Sierru, aby přežili válku mezi nimi a Rossumem. Náhle se na chodbě objeví Dominic, který se vrátil z Podkroví a než zkolabuje, zní jeho poslední slova, že zemřel Clyde a Rossum teď jde po Echo. Do Domu se vrací Mellie, aby mohla být s Paulem.

Za DeWittovou přijde agent Rossumu, vyčte jí, že z Podkroví unikli lidé a chce ji zatknout. Boyd agenta a jeho ochranku vyřídí, sám je ale postřelen. Echo tlačí na Bennett, aby pomohla obnovit disk Caroline výměnou za to, že jí pak bude moct udělat cokoliv, co si přeje.

Topher navrací všem loutkám jejich osobnosti a propuští je do světa, zbývá už jen Caroline. Tu dává do pořádku Bennett, Topher jí pomáhá, neudrží se a začne ji líbat, je do ní zamilovaný. Saundersová si s Bennett povídá o tom, že ji Topher miluje, zničehonic ji zastřelí, byla totiž spící agentkou Rossumu. Topher se zhroutí, ale DeWittová ho přesvědčí, aby Caroline dal do pořádku sám. Ivy mu nabídne pomoc, on ji ale pošle pryč, aby se nezapletla do války. V Domě už zůstávají Topher, Mellie, Echo, DeWittová a Paul s Boydem, jsou napadeni agenty Rossumu. Topher rychle stihne opravit otisk a vsadí ho do Echo.

Ve vzpomínce se Caroline poprvé setkává s Bennett. Stanou se kamarádky. Když jí Echo barví vlasy, všimne si, že Bennett má na zrcadle jmenovku, protože zrovna začíná pracovat pro Rossum. Bennett zjistí, že Caroline po ní pátrá, protože si ji povolal Rossum a chce s její pomocí vyhodit jejich centrálu do povětří. Caroline nastavuje nálože, všimne si ale jedné místnosti, která nebyla zachycena na plánech. Zvědavost ji donutí ji prozkoumat, zjistí, že tam jsou vězneni lidé a rychle se pokusí odstranit detonátory. To se jí nepodaří, Bennett se octne v pasti a nemůže se hnout, Caroline se jí ale nerozhodne pomoct a uteče. Caroline je zavlečena k šéfovi Rossumu – Clydeovi Randolphovi. V jeho kanceláři se setkává i s Boydem, který je Clydeovým partnerem a udělají z Caroline loutku.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Keďže imprint Caroline zmizol, Topher sa teda musí pokúsiť opraviť ten poškodený. Na to ale potrebuje pomoc od svojej vysnívanej Bennett, preto ju unesú. A naši dvaja géniovia sú opäť spolu. Zas a znova to medzi nimi neskutočne iskrí a ich interakcia je podarená. Veľmi som to týmto hrdličkám prial a napokon sa to aj stalo. Konečne sa pobozkali. Žiaľ im to netrvalo dlho, pretože sa z Dr. Saunders vykľul Sleeper Active. Chudinka Bennie bola zastrelená a Topher sa z toho naprosto zrútil. Je mi moc ľúto, že ich vzťah skončil takto v zárodku. Za návrat Claire som bol vďačný, ale toto som naozaj nečakal. Aj jej vzťah s Boydom z počiatku potešil. Lenže spolu s Caroline sa napokon dozvedáme krutú pravdu. A hlavný záporak sa nám predstavuje, ani vo sne by ma nenapadlo, že ním bude práve Boyd.

12.1.2021 | 23:53:05

Úvodní píseň

Reklama

Filtr seriálů