Dominion Pozoruhodní vůdci Vegy

Pozoruhodní vůdci Vegy

Pozoruhodní vůdci Vegy

Pojďme se podívat na ty nejvlivnější osobnosti Vegy, tedy alespoň co se první řady týká.


5 0
28.6.2015

Pán města, generál Edward Riesen. Poté, co vedl poslední zbytky lidské rasy k vítězství proti Gabrielovi ve Vyhlazovací válce, generál Riesen vytvořil vládu města Vegy na základě aspektů obou starých Římských republik a struktur cla na bázi West Pointu. Generál Riesen vytvořil funkci Pán města k zachování vojenské funkce osvobozené od časově náročné byrokracie a legislativního procesu.

Konzul, David Whele. Ukázal se jako neocenitelná součást systému města. Během svého působení ve vedení Vegy nashromáždil velké množství bohatství a upevnil rozsáhlou síť vlivu. Říká se, že 2/3 všeho bohatství Vegy prošlo účetní knihou rodu Whelů.

Konzulka, Becca Thorn. Když Portia Thorne zemřela brzy po založení Vegy, mladá a brilantní Becca se ujmula matčina místa v senátu. I přes své mládí se Konzulka Thorne prokázala jako skvělá zákonodárkyně. Zavedla nespočet zdravotnických a sociálních programů a dohled nad výstavbou zdravotnického centra Vegy.

Senátor, Thomas Frost. „Muž lidu a země“, jak sám rád často říkává. Senátor Frost je jedním z původních zakladatelů Vegy. Jeho odborné zahradnické znalosti byly nezbytné pro výstavbu a udržování Zemědělské Věže, která dodává 90% všech potravin pro potřebu obyvatel Vegy. Je velkým příznivcem Vyvoleného a netrpělivě očekává jeho příchod.

Senátorka, Blanch Romero. Před válkou senátorka Blanch Romero byla vedoucí výzkumník v rychle se rozvíjejícím oboru technologii palivových článků. Naštěstí pro občany Vegy, senátorka Romero byla během vypuknutí války ve starém Las Vegas na energetické konferenci. Poté, co její rodina byla zabita v prvních týdnech války, nalezla řešení k napájení uprchlických táborů. Senátorka Romero přinesla tyto znalosit do Vegy a pomáhala vytvořit a udržovat městkou energetickou síť.

Foto: Syfy

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás