Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Claire Riesen

Claire Riesen

Dcera generála Riesena.

Sezóny 2
2014 - 2015

Claire Riesen je dcerou generála Riesena. Až její otec zemře, tak převezme jeho pozici Pána města. Claire byla vychovaná jako pravá žena na vyšším postu, ale i přes důraznou výchovu tíhne k nižším třídám lidu.

Claire udržuje tajný láskyplný vztah s Alexem Lannonem, i když si má vzít, podle slov jejího otce, Williama Whelea, syna mocného městského aristokrata Davida Whelea, který je pro ni pouhým kamarádem. Tímto sňatkem by bylo město Vega pod silným a dobrým dohledem.

I když po svém otci zdědila moudrost, tak i přesto neakceptuje jeho rozhodnutí. A kdo by v jejím případě neudělal totéž, že ano? Claire je rozhodnuta poslouchat své srdce, ale na druhou stranu nechce opustit otce i město. Jednou se bude muset rozhodnout, na čí stranu se přidá.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama