Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Alex Lannon

Alex Lannon

Vzpurný voják, člen Archandělské jednotky, který vede tajný vztah s Claire Riesen.

Sezóny 2
2014 - 2015

Alex Lannon je vojákem, který se přidal na stranu Archandělské jednotky, elitního útvaru, který chrání Vegaskou aristokracii. Alex byl přidělen do domu generála Riesena, kde vede tajný láskyplný vztah s jeho dcerou Claire Riesen.

Alexe v mládí opustil jeho otec Jeep. Je vzpurný, ale má smysl pro povinnost a svobodu. Bude Alex pouhým vojákem nebo spasitelem lidstva?

Archanděl Michael brzy zjistí, že právě Alex je Vyvoleným, proto jej od útlého věku začne tajně opatrovat. Alex po čase od Michaela zjistí, že je Vyvolený, ale svou novou roli nezačne brát vážně a dokonce ji začne odmítat.

Alex je chytrý a spravedlivý muž, který se ničeho nebojí. Jako jeden z mála se často baví s Michaelem a je s ním v pravidelném kontaktu. Nejvíce jej však trápí otázka, jak dopadne jeho vztah s Claire. Nemůže si ji vzít, proto Claire čeká na někoho z urozené rodiny, jedinou možností se tedy nabízí útěk z města.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tomsn40

je v pohodě :D

23.6.2014 | 12:19:32

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama