Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Arika

Arika

Krásná a lstivá manželka královny Evelyn z Heleny.

Sezóny 2
2014 - 2015

Arika pochází z tajemného a vzdáleného města Helena, které je pod vládou královny Evelyn. Do města Vega přijíždí jako vyjednávač. Nikdo o tom neví, ale tato cizinka má tajný poměr s druhým nejvlivnějším mužem města Vega, Davidem Whelem, jenž je otcem Williama Whelea, budoucího spoluvladaře města.

Arika je velmi tajemnou ženou, ze které se vyklube skutečná královna Evelyn z města Helena, která do města Vega přijela jen pod tajnou identitou. Nikdo totiž ve skutečnosti neví, jak vypadá., čehož Arika/Evelyn využila.

Její minulost je také jednou velkou záhadou. Jedno je jisté – je spojena s Uriel, která je lstivou sestrou archandělů Michaela a Gabriela. S Uriel byla v milostném vztahu, což opět ukazuje, že formou milování a přetvářek je schopna získat to, po čem touží a prahne.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama