Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Becca Thorn

Becca Thorn

Nejvlivnější žena města Vega.

Sezóny 1
2014 - 2014

Becca Thorn je nejvlivnější ženou města Vega. Je jedním z konzulů generála Riesena a členkou senátu. Dohlíží nad veškerým zdravotnickým a vědeckým personálem. Přátelí se s generálovou dcerou Claire.

Becca je skutečně krásná žena, která si dokáže vybírat své milence. Důkazem je to, že má tajný milostný poměr s archandělem Michaelem, kterého velmi miluje. Becca je tedy důkazem toho, že i člověk se může zamilovat do anděla. Znamená to tedy, že když je toho schopen jeden člověk, dokáže to i každý.

Čas ještě ukáže, jak si Becca bude rozumět s Michaelem a jestli jejich poměr neovlivní Michaelovu pozici nebo Bečinu pozici senátorky. Přeci jenom je Michael archandělem, který je sice jediným, který se přidal na stranu lidí, ale může se stát, že se ke svému druhu opět vrátí.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama